Премія імені Георгія Ґонґадзе розпочала серію онлайн-розмов про мотивацію працювати в журналістиці “Лишаюсь у професії”

216
Роздрукувати
Премія імені Георгія Ґонґадзе розпочала серію онлайн-розмов про мотивацію працювати в журналістиці “Лишаюсь у професії”

Премія імені Георгія Ґонґадзе у партнерстві з виданням "Детектор медіа" розпочала серію онлайн-розмов про мотивацію працювати в журналістиці "Лишаюсь у професії".

Раз на місяць відомі медійники розповідатимуть про те, як прийшли у професію, чому не покинули і що мотивує їх продовжувати роботу.

Першим героєм проєкту став Андрій Куликов - журналіст, теле- і радіоведучий, співзасновник "Громадського радіо". Розмова відбулась 8 вересня на Facebook-сторінках Премії імені Георгія Ґонґадзе, "Детектор медіа" та Українського ПЕН. Модерувала журналістка, координаторка Премії Ґонґадзе Оксана Мамченкова. Переглянути запис розмови можна за посиланням.

Наступними учасниками циклу стануть:

  • Дарія Бадьйор - журналістка, кінокритикиня, редакторка рубрики Культура видання LB.ua
  • Віталій Сич - головний редактор НВ
  • Тетяна Трощинська - журналістка, головна редакторка "Громадського радіо"
  • Олекса Шалайський - журналіст, співзасновник порталу "Наші гроші".

Текстові версії розмов публікуватиме "Детектор медіа".

Нагадаємо, що "Лишаюсь у професії" - цикл, у межах якого відомі журналісти розповідають, що їх надихає в роботі, як долають кризи і труднощі та що приносить найбільше професійне задоволення. Героями проєкту вже були Юрій Макаров, Крістіна Бердинських, Наталія Лигачова, Мирослава Барчук і Мирослава Ґонґадзе.

Премія імені Георгія Ґонґадзе заснована Українським ПЕН у партнерстві з Асоціацією випускників Києво-Могилянської Бізнес-Школи та виданням "Українська правда". Її метою є підтримка незалежної журналістики та інноваційних способів донесення інформації. Першим лауреатом Премії 2019 року став Вахтанґ Кіпіані. 2020-го Премію отримав Павло Казарін.

10 вересня 2020
216
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: