“Інтелектуальні вечори у просторі ПЕН”: Розмова "Після 24" з Олександром Михедом

122
Роздрукувати
“Інтелектуальні вечори у просторі ПЕН”: Розмова

14 вересня о 19:00 у просторі ПЕН у Києві відбудеться четверта подія на підтримку Збройних Сил України – розмова між Тетяною Терен і Олександром Михедом. 

Про життя після 24 лютого і службу в Збройних Силах України, а також Олександр зачитає кілька уривків зі своєї прийдешньої казки "Котик, Півник і Шафка".

Олександр Михед – український письменник, культуролог, куратор мистецьких проектів. Науковий співробітник відділу теорії літератури в Інституті літератури ім. Тараса Шевченка Національної академії наук України. Автор і ведучий подкасту про літературу "Станція 451" (проект The Village Україна). Учасник літературних резиденцій у Фінляндії, Латвії, Ісландії, США та Франції. Куратор літературної програми Гогольfest (2012-2013) і десятка виставкових проектів. Долучився до створення кількох сезонів анімаційного проекту "Книга-мандрівка. Україна" як головний сценарист.

Захід відбудеться наживо у просторі ПЕН на Подолі. Умовою участі є благодійний внесок ГО "Жіночий ветеранський рух".  Мінімальна сума – 100 грн. 

Внесок можна зробити за посиланням https://www.uwvm.org.ua/?page_id=3192 

Після сплати внеску потрібно заповнити реєстраційну онлайн-форму https://forms.gle/yawemeBFc12ieSHA9 

Детальніша інформація про захід і місце події надійде всім зареєстрованим учасникам в окремому листі від організаторів. 

У разі повітряної тривоги всі учасники події зможуть пройти до укриття на нижньому поверсі будівлі.

Нагадаємо, що мета "Інтелектуальних вечорів у просторі ПЕН" – повернути офлайн-події у культурне життя столиці, а також підтримати волонтерські ініціативи, які збирають кошти на потреби українських захисників та захисниць.

Організатор заходу PEN Ukraine у партнерстві з Kyiv-Mohyla Business School [kmbs]. 

14 вересня 2022
122
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: