Презентація книжки "Ми прокинемось іншими"

148
Роздрукувати
Презентація книжки "Ми прокинемось іншими"

26 серпня (четвер) о 18:00 на Facebook-сторінці PEN Ukraine відбудеться онлайн-презентація книжки "Ми прокинемось іншими: розмови з сучасними білоруськими письменниками про минуле, теперішнє і майбутнє Білорусі".

Збірка інтерв'ю вийшла в рамках серії "Бібліотека Українського ПЕН" у "Видавництві 21" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Участь у презентації візьмуть авторка й упорядниця книжки Ія Ківа, виконавчий директор Міжнародного фонду "Відродження" Олександр Сушко, а також герої видання – білоруські письменники Ганна Сєвяринєц, Дмітрій Строцев і Андрей Хадановіч. Модеруватиме захід письменниця, журналістка, радіоведуча Олена Гусейнова. Онлайн-трансляцію можна буде дивитися на Facebook-сторінці Українського ПЕН.

До збірки "Ми прокинемось іншими" ввійшли 10 розмов з білоруськими письменниками та інтелектуалами, серед яких – Уладзімєр Арлов, Альгєрд Бахаревіч, Уладзь Лянкєвіч, Мария Мартисевіч, Вальжина Морт, Таццяна Нядбай, Ганна Сєвяринєц, Дмітрій Строцев, Андрей Хадановіч і Юля Цімафєєва.

Окрім розмов, книжка містить фрагменти з дописів героїв збірки у соціальних мережах під час найгарячіших місяців білоруських протестів, цитати з їхніх інтерв’ю та есеїв для білоруських і закордонних медіа, а також вірші в перекладах Маріанни Кіяновської, Олександра Ірванця, Наталії Бельченко, Ії Ківи, В’ячеслава Левицького, Остапа Сливинського, Лесика Панасюка та Дарини Гладун.

З 9 серпня 2020 року в Білорусі тривають протести проти злочинного угруповання, що зве себе владою. Ці протести вже встигли поділити життя білорусів на "до" та "після". Ця книжка – це запрошення послухати неймовірно красиву і водночас страшну музику революції з голосів десятьох сучасних білоруських письменників. Послухати, щоб почути не лише свідчення, аналітику й роздуми білоруських інтелектуалів, а і надію та відчай, гордість і біль, впевненість і скепсис, радість і страх людей, які заслуговують на повагу, гідність і емпатію, адже без усіх цих емоцій та їхніх обертонів неможлива будь-яка солідарність і правдиве розуміння того, що відбувається в Білорусі.

Більше інформації про книжку: https://cutt.ly/fnJJokR

20 серпня 2021
148
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: