Ukraine in Histories and Stories: друком вийшла англомовна книга есеїв про Україну

360
Роздрукувати
Ukraine in Histories and Stories: друком вийшла англомовна книга есеїв про Україну

Internews Ukraine та UkraineWorld видали англомовну книгу есеїв про Україну "Ukraine in Histories and Stories". Про це йдеться на офіційному сайті проекту.

Ukraine in Histories and Stories ("Україна в історіях і оповіданнях: нариси української інтелігенції") – це збірка текстів сучасних українських письменників, істориків, філософів, політичних аналітиків та лідерів думок. Книга поєднує роздуми про історію України та аналіз сучасності: від Голодомору до Майдану, від російської агресії до культурної різноманітності, від глибини минулого до складності сьогодення.

Серед авторів збірки члени Українського ПЕН: Сергій Плохий, Андрій Курков, Оля Гнатюк, Ірена Карпа, Лариса Денисенко, Вахтанґ Кебуладзе, Гаська Шиян, Володимир Рафєєнко, Володимир Єрмоленко, Алім Алієв, Леонід Фінберг та Андрій Бондар

Книжка розповсюджується безкоштовно. Електронну версію книги можна завантажити за посиланням.

Цього місяця книжку презентували у Брюселі (7 жовтня), Страсбурзі (8 жовтня), а незабаром представлятимуть у Берліні (16 жовтня), Франкфурті-на-Майні (17 жовтня), Кракові (26 жовтня) та Києві (28 жовтня).

Видання з'явилося завдяки підтримці Українського культурного фонду.

14 жовтня 2019
360
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: