Презентація книжки "Вміст чоловічої кишені" Олега Коцарева

165
Роздрукувати
Презентація книжки "Вміст чоловічої кишені" Олега Коцарева

У рамках проєкту "Книжкових вечорів із PEN Ukraine" (#PEN_book_evening) 16 червня о 18:00 відбудеться презентація книги Олега Коцарева "Вміст чоловічої кишені" (Люта справа).

Модеруватиме зустріч письменниця, журналістка і радіоведуча Олена Гусейнова. Під час презентації глядачі зможуть поставити запитання автору в коментарях до трансляції.

"Вміст чоловічої кишені" — нова книжка українського поета Олега Коцарева. У цій "чоловічій кишені" ви знайдете як іронічні конструкції "корсетиків" корків від шампанського, так і квитки з подорожей краєвидами, обгортки пристрасті, вирвані сторінки з літератури, історії та історії літератури, пожмакані листівки жанрових сцен доби вже-не-патріархату, дитячі іграшки, листочки і квіти, фотографії, шматочки алфавіту, ба навіть ноти. Можна сперечатися, чи утворює такий калейдоскоп культурний шар, та найголовніше те, що він безперечно утворює поезію.

Олег Коцарев — український поет, прозаїк, перекладач та журналіст. Автор поетичних книжок: "Коротке і довге" (2003), "ЦІЛОДОБОВО!" (2007, спільно з Б.-О.Горобчуком і П.Коробчуком), "Мій перший ніж" (2009), "Збіг обставин під Яготином" (2009, з російськими перекладами Д.Кузьміна та А.Афанасьєвої), "Котра година" (2013), "Цирк" (2015), "Плавні річки" (2015, у спільному виданні з Т.Прохаськом), "Чорний хліб, білий кит" (2015, у чеських перекладах О.Севрука та К.Газукіної) "Площа Чарлі Чапліна" (2018, з чеськими перекладами М.Томека), "Синкопа" (2019, у російських перекладах С.Бєльського). Автор роману "Люди в гніздах" (2017) та збірки оповідань "Неймовірна Історія Правління Хлорофітума Першого" (2009). Співупорядник (спільно з Ю.Стахівською) антології "Українська авангардна поезія (1910-1930-ті роки)". Упорядник альманаху "Знак". Лауреат літературних премій "Смолоскип", "Молоде вино", імені Валер’яна Підмогильного, часопису "Кур’єр Кривбасу", фестивалю "Київські лаври", конкурсу хайку від Польського Інституту. Член журі літературного конкурсу "Смолоскип" (2012-2019).

Долучитися до онлайн-презентації можна буде на Facebook-сторінці PEN Ukraine.

14 червня 2021
165
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: