Майбутнє, якого ми прагнемо

Виданню надано гриф “Бібліотека Українського ПЕН”

Рік видання: 2020

Видавництво: Темпора

Упорядник і відповідальний редактор: Вахтанґ Кебуладзе

Координатор: Андрій Вахтель

Керівниця проєкту: Тетяна Терен

Опис книги

Майбутнє, якого ми прагнемо – так звучить тема Генеральної Асамблеї ООН 2020 року, і вона стала відправним пунктом цієї збірки есеїв. Десятеро українських інтелектуалок й інтелектуалів поміркували про майбутнє України та світу, наші мрії та страхи, а також зв’язок прийдешнього із минулим. Різні погляди та голоси сплітаються в цілісну картину, яка спонукає ще раз запитати себе про те, що чекає на нас попереду.

До збірки ввійшли твори Катерини Ботанової, Володимира Єрмоленка, Сергія Жадана, Вахтанґа Кебуладзе, Андрія Куркова, Тараса Лютого, Тані Малярчук, Тараса Прохаська, Юрія Прохаська та Наталки Сняданко.

Есеї написані в рамках проєкту Українського ПЕН та translit e.V. "Онлайн-резиденція для німецьких перекладачів". Видання підготовлено за підтримки Українського культурного фонду та програми "MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді" Фонду "Пам‘ять, відповідальність та майбутнє" (EVZ).

Завантажити електронну версію можна безкоштовно тут.

Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо також переглянути книжки: