Альманах літературного фестивалю-воркшопу для молодих авторів "Прописи"

Виданню надано гриф “Бібліотека Українського ПЕН”

Упорядник і відповідальний редактор: Остап Сливинський

Рік видання: 2021

 

Опис книги

У першому фестивалі-воркшопі "Прописи", який відбувся у 9-12 вересня 2021 року в Івано-Франківську, взяли участь 10 відібраних за конкурсом авторів-дебютантів. Це Богдан Бень, Олеся Богдан, Ганна Гнедкова, Софія Головецька, Орися Грудка, Аріна Кравченко, Ростислав Кузик, Романія Строцька, Дарія Суздалова та Вікторія Фещук. До видання, яке є в паперовому й електронному форматах, увійшли поезії й уривки прози десяти молодих письменників, а також есеї із їхніми враженнями про фестиваль-воркшоп "Прописи". Передмову до книги написав куратор проєкту – поет, перекладач та віцепрезидент Українсього ПЕН Остап Сливинський.

"Під обкладинкою цього збірника ви знайдете тексти авторів і авторок, які вже завтра будуть визначати обличчя української літератури. Так, їхнє новаторство не кричить, не б’є в очі, як у 1920-х чи 1990-х, але воно є – спокійне і осмислене. У когось вже цілком зріле, а в когось ще на етапі намацування. У що воно виллється – побачимо через кілька чи кільканадцять років, коли будемо озиратися на ці непересічні дебюти. Вірю, що фестиваль "Прописи" і цей невеликий альманах є човном, який вивезе цих талановитих письменників і письменниць на широкі води літератури", – зазначив куратор проєкту Остап Сливинський.

Електронна версія розміщена на сайті Українського ПЕН у вільному доступі.

Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо також переглянути книжки: