Leben

Виданню надано гриф “Бібліотека Українського ПЕН”

Автор: Олег Сенцов

Рік видання: 2019

Видавництво: Verlag Voland & Quist

Переклад: Лідія Наґель (Lydia Nagel), Клаудія Дате (Claudia Dathe), Александр Кратохвіль (Alexander Kratochvil), Томас Вайлер (Thomas Weiler), Андреас Третнер (Andreas Tretner), Крістіан Кьорнер (Christiane Körner), Ольга Радецька (Olga Radetzkaja), Дженні Зайтц (Jennie Seitz), Ірина Бондас (Irina Bondas) та Катя Бруннер (Kati Brunner).

Опис книги

Олег Сенцов – український кінорежисер, сценарист та письменник, громадський активіст. Лауреат Премії Сахарова "За свободу думки" та Національної премії України ім. Т. Шевченка. Був затриманий в Криму в травні 2014 року і засуджений до 20 років ув’язнення в російській в’язниці за звинуваченням у тероризмі. Сенцова звільнили з ув'язнення 2019 року.

"Жизня" – збірка автобіографічних оповідань Олега. Це книжка для всіх, хто досі не знайшов відповіді на запитання, чому Олег допомагав українським військовим у Криму, чому відкрито говорив про розв’язану Росією війну в Україні, чому розпочав голодування і не просив про помилування. Ці тексти знайомлять нас з автором у період важливих для нього внутрішніх пошуків і змін, коли він прагне зрозуміти, хто він, яким шляхом піде далі і з якого більше ніколи не зійде.

Переклад книжки німецькою вийшов у рамках програми міні-ґрантів PEN Ukraine Translation Fund Grants за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" .

Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо також переглянути книжки: