Українська література в рамках проекту "Wschód Kultury - Inne brzmienia" в Любліні

218
Роздрукувати
Українська література в рамках проекту "Wschód Kultury - Inne brzmienia" в Любліні

28 червня - 2 липня цього року в Любліні в рамках проекту "Wschód Kultury - Inne brzmienia" відбудеться цикл зустрічей з українськими письменниками "Східний експрес" (Wschodni express).

У програмі зустрічей - лекція Миколи Рябчука "Невзаємна любов: кілька речень про літературу, Східну Європу, "справжню Європу" та інші, менш суттєві речі", розмови з Олександром Бойченком, Галиною Крук, Андрієм Любкою, Катериною Бабкіною.

До події видавництво Wschodni express підготувало серію з п'яти книжок українських авторів у польських перекладах. Це "Кімната для печалі" (Pokój dla smutku) Андрія Любки, "Попереднє життя" (Poprzednie życie) Миколи Рябчука, "Канікули над Летою" (Wakacje nad Letą) Галини Крук, "Соня" (Sonia) Катерини Бабкіної і "Ваші, наші та інші" (Wasi, nasi oraz inni) Олександра Бойченка. В серії є також переклади білоруської авторки Юліі Цімафєєвої.

image

Більше інформації та програма зустрічей - за посиланням.

18 червня 2018
218
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: