Мир і Війна

Мир і Війна

8 травня 2020 року, у День пам’яті та примирення, Український ПЕН та Національний університет "Києво-Могилянська Академія" організували міжнародний проєкт "Мир і Війна" до 75-річчя завершення Другої світової війни в Європі.

Рік: 2020

Координаторка: Поліна Городиська

Опис проєкту

8 травня 2020 року, у День пам’яті та примирення, Український ПЕН та Національний університет "Києво-Могилянська Академія" організували міжнародний проєкт "Мир і Війна" до 75-річчя завершення Другої світової війни в Європі. 11-годинний телемарафон відбувся в ефірі відразу трьох центральних українських каналів – Прямого, Еспресо та 5 каналу. У рамках марафону українські та світові інтелектуали дискустували про сучасні погляди на Другу світову війну, демократію й тоталітаризм, пам’ять про війну та виклики для Європи сьогодні.

Проєкт складався із чотирьох модулів: "Сучасні погляди на Другу світову війну в Центрально-Східній Європі", "Війна і Мир: Культура", "Пам’ять про війну: дискурс демократії та дискурс тоталітаризму", "Друга світова війна, тоталітаризм та виклики для сьогоднішньої Європи".

Партнери проєкту
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН
Новини та публікації проєкту