Харченко Ксенія

Харченко Ксенія

Письменниця, редакторка, перекладачка, копірайтерка, культурна менеджерка

Народилася 1984 року в Києві. 2007 року здобула ступінь магістра в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка з відзнакою.

Працювала на телебаченні, Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA, Міжнародному мультидисциплінарному фестивалі сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST, у Польському Інституті в Києві, видавництві Yakaboo Publishing.

Першу повість "Історія" відзначено як накращу публікацію 2005 року журналу "Сучасність", у 2006-му вона була видана окремою книжкою у видавництві "Кальварія". Авторка художніх та публіцистичних текстів, що входили до збірок та антологій і друкувалися польською, німецькою, чеською, фінською мовами, а також були опубліковані в періодичних виданнях.

Учасниця стипендійних програм Homines Urbani (2007, Краків, Польща), Gaude Polonia (2012, Вроцлав Польща), а також Lahti International Writer’s Reunion (2009, Helsinki–Lahti, Finland), Kurzstipendien Residency Program (2008, Ґрац, Австрія), резиденції в Міжнародному будинку письменників і перекладачів (2014, Вентспілс, Латвія).

Публікації автора на сайті ПЕН: