Форостина Оксана

Форостина Оксана

Видавець, співзасновниця видавництва Yakaboo Publishing.

Видавець, співзасновниця видавництва Yakaboo Publishing.

Учасниця Несторівської групи. З 2016 до 2018 року входила у редакційну раду Eurozine. Членкиня Наглядової ради Інституту стратегії культури (Львів). 2015 року почала працювати як незалежний видавець під імпринтом ТАО, першою самостійно виданою книжкою була біографія Ілона Маска "Ілон Маск: Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє" авторства Ешлі Венса.

З 2011 до 2015 року працювала у часописі і видавництві "Критика" та проекті "Критичні рішення", була відповідальною редакторкою часопису "Критика" у 2013-2015 рр.

2014 року увійшла у перелік інноваторів Центральної та Східної Європи New Europe 100 – cпільного проекту польського часопису Res Publica Nowa, Visegrad Fund, компанії Google та газети Financial Times.

Як консультант працювала у проектах брендинґу та розробки комунікаційних стратегій в експертній компанії pro.mova (2007-2011).

Працювала в українській пресі, репортеркою радіо "Голос Америки", публікувалася в українському Esquire, видання Eurozine, Visegrad Insight, The Interpreter, Transit, Res Publica Nowa, BusinessWeek, Transitions Online, Dwutygodnik, Gazeta Wyborcza.

З 1998 по 2002 була прес-секретарем мистецького об'єднання "Дзиґа" (Львів).

Закінчила Львівський національний університет ім. І.Франка за спеціальністю "Міжнародна журналістика" (2000).

Публікації автора на сайті ПЕН: