Денисенко Лариса

Денисенко Лариса

Членкиня Виконавчої ради

Народилась 17 червня 1973 року в м. Київ. Українська письменниця, прозаїк, адвокатка, громадська діячка, ведуча прямих ефірів та авторських програм на Громадському радіо.

Закінчила юридичний факультет Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, Центрально-Європейський університет, курс законопроєктування при Міністерстві юстиції Нідерландів.

Публічна правозахисниця та феміністка, підтримує та є офіційним обличчям компаній проти дискримінації. Посланниця доброї волі ООН в Україні з питань толерантності.

Амбасадорка міжнародного кінофестивалю для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест – 2018.

Займається кураторством проектів, пов`язаних із наданням безоплатної правової допомоги, а також розробляє проекти, спрямовані на просвітництво у сфері прав людини для дітей та вчителів.

Протягом кількох років разом з Іриною Славінською є кураторкою спеціального проекту "Жінка в темі" на Львівському Форумі Видавців.

Авторка новітнього концепту викладення права за допомогою авторських казок, проект "Правобукварик". Головна редакторка журналу з прав людини для підлітків "Абетка права". Має відзнаку Верховного Суду України "За вірність закону".

Пише колонки, оповідання, есеї як для глянцевих журналів, так і для суспільно-політичних видань.

Публікації автора на сайті ПЕН: