Денисенко Лариса

Денисенко Лариса

Членкиня Виконавчої ради

Народилась 17 червня 1973 року в м. Київ. Українська письменниця, прозаїк, адвокатка, громадська діячка, ведуча прямих ефірів та авторських програм на Громадському радіо.

Публічна правозахисниця та феміністка, підтримує та є офіційним обличчям компаній проти дискримінації. Посланниця доброї волі ООН в Україні з питань толерантності.

Амбасадорка міжнародного кінофестивалю для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест – 2018.

Займається кураторством проектів, пов`язаних із наданням безоплатної правової допомоги, а також розробляє проекти, спрямовані на просвітництво у сфері прав людини для дітей та вчителів.

Протягом кількох років разом з Іриною Славінською є кураторкою спеціального проекту "Жінка в темі" на Львівському Форумі Видавців.

Авторка новітнього концепту викладення права за допомогою авторських казок, проект "Правобукварик". Головна редакторка журналу з прав людини для підлітків "Абетка права".

Українську мову опанувала в 23 роки, коли почала працювати в Міністерстві юстиції України. Закінчила юридичний факультет Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, курс законопроектування при Міністерстві юстиції Нідерландів.

Пише колонки, оповідання, есеї як для глянцевих журналів ("Женский журнал", "Elle Україна", "Harper's Bazaar Україна", "Домашний очаг. Украина" тощо), так і для бізнес-тижневиків ("Новое время", "Профіль", Українська правда, Німецька хвиля тощо).

П'ять років працювала авторкою та ведучою культурологічної програми "Документ" на 1+1.

Має відзнаку Верховного Суду України "За вірність закону".

Членкиня Виконавчої ради Українського ПЕН.

Живе в Києві.

Публікації автора на сайті ПЕН: