Всі автори

Муха Ольга

Культурологиня, наукова редакторка й упорядниця

Культурологиня, наукова редакторка й упорядниця, проектна менеджерка й кураторка у сфері культури й освіти, активістка у сфері громадянських прав і свобод.

Народилася 31 березня 1981 року у Львові. Кураторка конґресів, комітетів та нових центрів PEN International (Лондон, Великобританія) (від 2018). Очільниця Офісу "Львів – Місто літератури ЮНЕСКО" (2015-2017), співзасновниця Української асоціації культурологів – Львів (від 2019 – програмна директорка) та Майстерні Академічного Релігієзнавства (від 2004). Членкиня Британського Товариства Естетиків.

Кандидатка філософських наук (2007) та магістр права (2008), доцентка. Дослідниця у сфері культурології релігії та естетики (зокрема, естетичної перцепції, кітчу та кемпу).

Захистила кандидатську дисертацію за темою "Категорія людської тілесності у філософській та богословській традиції раннього західноєвропейського середньовіччя".

Завершує докторську дисертацію за темою "Кітч і кемп: естетична ситуація зламу ХХ-ХХІ століть".

Викладала у Львівському національному університеті імені Івана Франка (2003-2011) та Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова (2011-2018).

Від 2008 року – кураторка академічних та культурних проектів (поміж інших, "Довідник релігієзнавця", "Людина в сучасному світі", "Наратив війна", "Толерантність в теорії і на практиці", "Ангели кітчу", "Історія української культури в здобутках і перемогах", мультиплікаційної серії "Про Басю у місті літератури" та інших). Експертне консультування Музею "Територія Терору" (від 2017). Членкиня редакційної колегії журналу "Релігієзнавчі нариси".

Муха Ольга
2 публікації
Публікації автора