Шведський ПЕН

Шведський ПЕН є позаполітичною неурядовою організацією письменників, журналістів, бібліотекарів, видавців та інших літературних працівників, яка належить до більш ніж ста ПЕН-центрів у глобальній мережі Міжнародного ПЕН. Шведський ПЕН взяв на себе зобов'язання захищати свободу слова. Організація підтримує ув’язнених або переслідуваних письменників.

Веб-сайт партнера: https://www.svenskapen.se/

Реалізовані cпільні проєкти

circle

2022 – Власні назви

2022 – Власні назви

"Власні назви" – це серія коротких розмов з інтелектуалами, лідерами суспільної думки, письменниками, митцями, релігійними діячами, правозахисниками. Це експертний погляд, точка зору, відповідь на конкретні, актуальні питання. Особиста оптика гостей програми щодо подій сьогодення.

Онлайн-проєкт "Власні назви" реалізується за підтримки Шведського ПЕН (Svenska PEN).

circle

2022 – Тут-і-Тепер: Історії журналістів на війні

2022 – Тут-і-Тепер: Історії журналістів на війні

Спецпроєкт Українського ПЕН у межах Премії імені Георгія Ґонґадзе та The Ukrainians. Проєкт "Тут-і-тепер: Історії журналістів на війні" ― це 15 історій про тих, хто висвітлює та осмислює повномасштабне вторгнення Росії в Україну, тих, хто знімає та записує історії на передовій і в тилу, хто веде ефіри з укриттів, а також тих, хто долучився до лав ЗСУ. Про вибір кожного і кожної ― професійний та особистий. Історії проєкту можна слухати й читати.