Гусейнова Олена

Гусейнова Олена

Письменниця, журналістка, радіоведуча

Письменниця, журналістка, радіоведуча. Народилася 26 вересня 1979 року в місті Помішна, на Кропивниччині. Закінчила Києво-Могилянську Академію.

Працює в Національній суспільній телерадіокомпанії України. На Радіо "Культура" веде програми "Пряма мова", "У нас усе культурно" та "Книжковий топ 7", продюсує щоденну програму "Поезія на культурі"; очолює відділ літературних програм.

Авторка книжки віршів "Відкритий Райдер" (2012). У 2014 у Братиславі вийшла книжка вибраних поезії словацькою мовою "Spiatočný lístok" (переклад Мар’яна Хевеші).

В 2016 році у "Видавництві Старого Лева" вийшла друком книжка віршів "Супергерої", дизайн книжки був зроблений арт-студією "Аграфка". Книжка отримала низку престижних українських та міжнародних ілюстарторських нагород. Вірш з книжки "Супергерої" став основою для відеопоезії "Як вишні" (анімація та відео Даші Кузьмич), яка отримала першу премію на IV-у Міжнародному фестивалі відеопоезії "CYCLOP".

Вірші друкувалися в часописах й антологіях, а також перекладалися польською, словацькою, чеською, англійською та російською.