Києво-Могилянська Бізнес-Школа

Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs] – школа для лідерів, які прагнуть змін – в собі, своїх компаніях, країні, світі. Її творці вірять, що проривний розвиток учасників програм КМБШ приведе до якісного стрибка у розвитку їхніх компаній, а отже, і нашої країни та світу в цілому.

Веб-сайт партнера: https://kmbs.ua

Реалізовані cпільні проєкти

circle

Премія імені Георгія Ґонгадзе

Премія імені Георгія Ґонґадзе покликана підтримати тих журналістів, які не бояться викликів, здатні знаходити інноваційні способи донесення інформації, сприяють впровадженню ліберальних реформ в Україні, відкривають нові можливості для цілого медіасередовища, спроможні створювати сталість у тому, що роблять, лишаються вірні професійним принципам і цінностям. Премія була заснована 2019 року Українським ПЕН у партнерстві з Асоціацією випускників Києво-Могилянської Бізнес-Школи, Києво-Могилянською Бізнес-Школою та виданням "Українська правда". Сторінка Премії.

circle

Премія імені Василя Стуса

Український ПЕН спільно з Києво-Могилянською Бізнес-Школою вирішив узяти на себе справу продовження Премії, заснованої 1989 року Українською асоціацією незалежної творчої інтелігенції на чолі з Євгеном Сверстюком (1928–2014). Премія присуджується щороку авторам (літераторам, митцям, режисерам), незалежно від місця проживання, прижиттєво, за особливий внесок в українську культуру та стійкість громадянської позиції. Сторінка Премії.

circle

Премія імені Юрія Шевельова

Премія заснована 2013 року. Вона присуджується раз на рік українському авторові за художню та наукову есеїстику, опубліковану протягом останнього року. Нагорода відзначає внесок у невідʼємні для цього жанру цінності: незалежність думки та витонченість стилю. Сторінка Премії.