Всі автори

Койнаш Галя

Педагог, перекладачка, публіцистка

Педагог, перекладачка, публіцистка, пише в українській мережевій періодиці на правозахисну тематику, з питань свободи слова, суспільної толерантності, публічних дискурсів, історичної пам’яті, медійних маніпуляцій.

Галя Койнаш є членкинею Харківської правозахисної групи і паралельно редакторкою. Вона також пише публікації для ЗМІ, в основному українських (українською, російською та англійською мовами). Після подій Євромайдану, Галина зосередила свою діяльність на поширенні інформації англійською мовою про питання, що стосуються прав людини, і про те, що відбувається в Україні і в Росії. Вона особливо цікавиться темами, що стосуються безпосередньо галузі журналістики, такими як пропаганда, маніпуляції громадською думкою і правом на свободу слова. Крім цього, сферою її професійних інтересів також є ультраправі політичні рухи, політизація і маніпуляція історичною пам'яттю.

До вступу в ХПГ вона викладала російську і англійську мови у різних університетах, школах та інших установах в Великобританії, Росії, Україні та Польщі.

Койнаш Галя
Публікації автора
Не знайдено матеріалів за вашим фільтром