Всі автори

Казанжи Зоя

Українська журналістка, письменниця, блогерка, громадська активістка

Народилася 30 травня 1968 року в селі Лиман Татарбунарського району на Одещині.

Закінчила Київський національний університет імені Т. Г. Шевченка (факультет журналістики). З 1985 по 2005 роки працювала в медіа Одещини та Одеси. Була головною редакторкою тижневика "Слово", очолювала Українську Асоціацію видавців періодичної преси. З 2005 року працює як медіаконсультантка та медіатренерка в Україні та в країнах Центральної Азії. Була на державній службі – працювала в Центральній виборчій комісії в 2004-2005 роках та радницею голови Одеської ОДА в 2014–2015 роках.

Брала активну участь в одеському Євромайдані. Її тексти були одними із тих, за якими Україна дізнавалась про події, що відбувалися в Одесі.

У 2016 році взяла участь у проекті Мар'яни Савки "12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину", обравши своєю цінністю й темою публічної бесіди незалежність. Інтерв'ю з нею ввійшло до книжки з такою самою назвою, що вийшла з друку у 2017 року.

В Одесі разом з однодумцями створювала Український клуб Одеси, який був дотичний до формування української міської культури як сучасної та модернової; організовувала дискусії та зустрічі з письменниками та інтелектуалами країни; формувала розуміння Одеси та процесів, які відбуваються в місті, серед різних середовищ в Україні.

Зараз живе і працює в Києві, в комунікаційній агенції E'COMM. Сфера інтересів – медіа, комунікації, фемінізм.

Казанжи Зоя
3 публікації
Публікації автора