Юристи та медійники дискутуватимуть про обмеження свободи слова через судові рішення

Опубліковано: 10.03.2021,  Переглядів: 40

18 березня о 19:00 у межах Дискусійного ПЕН-клубу відбудеться розмова “Одіозна дискусія: Про захист репутації та обмеження свободи слова”.

За останні роки судді раз по раз приймали рішення, якими під видом захисту честі і гідності політиків насправді цензурували журналістів, письменників та активістів. По юридичні, етичні та професійні аспекти цього тренду говоритимуть:

Христина Буртник – юристка Фундації DEJURE, експертка з доступу до публічної інформації 

Іван Верстюк – оглядач журналу НВ

Павло Пушкар – керівник відділу в департаменті Ради Європи з питань виконання рішень ЄСПЛ 

Оксана Романюк – виконавча директорка Інституту масової інформації. 

Модеруватиме розмову Лариса Денисенко – письменниця, прозаїк, адвокатка, громадська діячка, ведуча прямих ефірів та авторських програм на Громадському радіо, членкиня Виконавчої ради Українського ПЕН.

18 березня, 19:00, Facebook-сторінки: Українського ПЕН, Премії імені Георгія Ґонґадзе, Фундації DEJURE, Book Forum Lviv, Інститут масової інформації та видання “Український тиждень”.

Поставити питання учасникам розмови та підписатись на новини Дискусійного ПЕН-клубу можна за посиланням.

https://forms.gle/ZG5wUsqwi7Hnxorf7 

Дискусійний ПЕН-клуб – спроба вийти за межі соцмереж, де обговорення частіше перетворюються на сварки, ніж на аргументований обмін думками, а також за межі псевдодебатів на телебаченні, де сценарій розмови визначається інтересами власників медіа. Натомість мета Дискусійного ПЕН-клубу – осмислити у діалозі нагальні питання і сприяти розвитку громадянського суспільства, формувати культуру поваги до співрозмовника і вміння чути іншого.

Кураторка Дискусійного ПЕН-клубу – Оксана Мамченкова.

Проект реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Інформаційна підтримка – Громадське радіо.

Контакт: ukraine.pen@gmail.com