“Всі поруч”. Члени ПЕН візьмуть участь у поетичних онлайн-читаннях

Опубліковано: 19.12.2020,  Переглядів: 23

Український ПЕН продовжує серію поетичних онлайн-вечорів і запрошує всіх поціновувачів поезії на наступну подію – поетичні онлайн-читання “Всі поруч”, які відбудуться 23 грудня о 19.00 на сторінці Українського ПЕН у Facebook.

Цього вечора автори ПЕН спробують запропонувати слухачам свої поетичні рефлексії про нинішній «час малих речей». Пандемія позбавила нас можливості вільного пересування, такого необхідного для письменників спілкування з аудиторією під час презентацій та культурних фестивалів. Вона привнесла в наше життя багато страхів, загроз і непевності.

Але водночас ці місяці стали й часом особливої близькості, адже в кризові моменти відсіюється другорядне, додаткове і поруч лишається найважливіше й найважливіші.

“Слово “поруч” у назві наших читань несе два значення: ми говоримо не тільки про тих, хто близько, на невеликій віддалі, а й про тих, кого вважаємо рівними, кого однаково цінуємо, визнаємо”, – говорить про концепцію заходу одна з його учасниць – поетка і літературознавиця Ірина Старовойт.

Долучитися до онлайн-читань можна буде на Facebook-сторінці PEN Ukraine.