Володимир Єрмоленко проведе онлайн-інтерв’ю з Сергієм Плохієм

Опубліковано: 01.12.2020,  Переглядів: 59

7 грудня о 18:00 відбудеться онлайн-інтерв’ю з Сергієм Плохієм – професором історії України Гарвардського університету, директором Українського наукового інституту, автором книг “Брама Європи”, “Убивство в Мюнхені” та інших. Розмову вестиме Володимир Єрмоленко – філософ, письменник, журналіст, директор з аналітики Інтерньюз-Україна, головний редактор UkraineWorld.org. Тема: “Україна на зламі епох: Невивчені уроки далекого і близького минулого”.

Трансляцію розмови дивіться 7 грудня о 18:00 на Facebook-сторінках Українського ПЕН, видання The Ukrainiansта Радіо Культура.

Залишити питання для Сергія Плохія та підписатись на новини Дискусійного ПЕН-клубу можна за посиланням:

https://forms.gle/VahyYBjACSfPkGkM7

Текстову версію розмови очікуйте на The Ukrainians.

Дискусійний ПЕН-клуб – спроба вийти за межі соцмереж, де обговорення частіше перетворюються на сварки, ніж на аргументований обмін думками, а також за межі псевдодебатів на телебаченні, де сценарій розмови визначається інтересами власників медіа. Натомість мета Дискусійного ПЕН-клубу – осмислити у діалозі нагальні питання і сприяти розвитку громадянського суспільства, формувати культуру поваги до співрозмовника і вміння чути іншого.

Кураторка Дискусійного ПЕН-клубу – Оксана Мамченкова.

Проєкт реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Інформаційна підтримка – Громадське радіо.