Віктор Медведчук подав до суду на Вахтанґа Кіпіані за книжку про Стуса

Опубліковано: 29.08.2019,  Переглядів: 148

Народний депутат України Віктор Медведчук подав до суду на журналіста Вахтанга Кіпіані, намагаючись заборонити книжку “Справа Василя Стуса”, що вийшла у видавництві Vivat. Про це журналіст повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Кум і пособник Путіна Віктор Медведчук подав на мене в суд щодо захисту своєї “честі”, “гідності” та “ділової репутації” та “спростування недостовірної інформації” [лапки мої]. Мова іде про тексти з книги “Справа Василя Стуса”, — написав Кіпіані.

За словами журналіста, Медведчук вимагає заборонити розповсюдження (продаж) у будь-якій формі і на будь-якій території примірників цієї книги.

Вахтанґ Кіпіані також повідомив, що перше засідання у цій справі заплановане в Дарницькому суді 2 жовтня.

Після новини, що стала резонансною, зріс інтерес до книжки “Справа Василя Стуса”, про що автор також повідомив у Facebook.

Нагадаємо, на судовому процесі 1980-го року Віктор Медведчук був державним захисником Василя Стуса, якого звинувачували в антирадянській пропаганді й засудили до 10 років примусових робіт та 5 років заслання.  У вересні 1985 року Стус помер у карцері  табору ВС-389/36-1 в Кучино (тепер Чусовського району Пермського краю, Росія).

Джерело: ЛітАкцент