Український ПЕН у рамках проекту “Наближення” відвідав Черкаси (ФОТО)

Опубліковано: 03.06.2019,  Переглядів: 239

1-2 червня члени Українського ПЕН Андрій Курков, Анатолій Дністровий, Петро Яценко, Остап Сливинський, Наталія Бельченко та Тетяна Терен зустрілися із читачами в Черкасах.

Зокрема, автори ПЕН узяли участь у дискусії “Мости замість стін: що об’єднує українців?” у Черкаському художньому музеї та Літературному вечорі на п’ять голосів, що відбувся в парку “Долина троянд” у рамках фестивалю Summer Challenge 2019.

“Наближення” – це літературний проект, у рамках якого члени Українського ПЕН приїжджають до одного з міст, аби розповісти місцевим читачам про сучасну літературу, а також спільно знайти відповідь на питання, що об’єднує українців.

“У нас часто хибно думають, що в Україні важливо створювати горизонтальні мости – між окремими регіонами, частинами країни, – зазначив під час дискусії “Мости замість стін” у Черкасах Остап Сливинський. – Але насправді значно важливіше навчитися будувати вертикальні мости – між окремим групами, спільнотами людей. І в цьому полягає одне із завдань проекту “Наближення”.

Проект “Наближення” в Черкасах підтримали фестиваль “Книжковий Маестро” та Український культурний фонд.