Український ПЕН провів першу стратегічну сесію (ФОТО)

Опубліковано: 28.06.2019,  Переглядів: 236

 

26-27 червня члени Українського ПЕН зустрілися в Києві задля обговорення стратегічного бачення розвитку організації та визначення пріоритетів діяльності на наступні роки.

Як основну місію організації члени Українського ПЕН визначили захист свободи слова та вираження поглядів, а також – промоцію літератури та культурну дипломатію. 

Усі учасники обговорення погодилися, що  Український ПЕН продовжить працювати з некомерційними проектами, пов’язаними із захистом прав авторів, а також іншими культурними ініціативами, спрямованими на промоцію української літератури, створення дискусійних майданчиків та налагодження міжкультурного діалогу.

У майбутньому організація має намір виходити на нові цільові аудиторії: молодь, представників влади та соціально відповідального бізнесу,  національні меншини.

Важливою частиною дискусії стало обговорення можливостей вступу нових членів до Українського ПЕН. Учасники заходу визначили, що й надалі запрошувати нових членів до організації має лише Виконавча Рада ПЕН, тоді як інші члени можуть рекомендувати нових учасників. Потенційний член Українського ПЕН має дотримуватися всіх засад, перелічених у Хартії ПЕН, мати активну публічну позицію, відзначатися професійністю та залученістю в українське культурне поле.

Стратегічна сесія Українського ПЕН відбулася завдяки підтримці Pro Bono Club Ukraine, Львівської школи керівників бізнесу та Музею Майдану