Український ПЕН організував дискусію про жіночу свободу (фото)

Опубліковано: 25.04.2019,  Переглядів: 235

24 квітня у The Naked Room відбулася дискусія “Свобода бути жінкою”, яку організували Український ПЕН та громадська організація “Українська Основа“.

Під час дискусії журналістка, продюсерка UA: Радіо Культура Ірина Славінська, письменниця, правозахисниця, радіожурналістка Лариса Денисенко, виконавча директорка ГО “Українська основа” Соломія Бобровська та письменниця, перекладачка Катерина Калитко говорили про жіночу солідарність та перепони, з якими стикаються сьогодні жінки.

“Важливо, щоби кожна із нас відчувала відповідальність за голоси жінок у нашому житті. Якщо ми не будемо забувати одна про одну в нашій професійній діяльності, всі прошарки суспільства розумітимуть, що з жінками слід рахуватися, що за жодних обставин вони не мовчатимуть”, – зазначила Лариса Денисенко.

Подія стала продовженням однойменного медіапроекту, в рамках якого українські письменниці та журналістки пишуть для “Української правди. Життя” колонки про те, що для них означає бути вільною жінкою – в професії, особистому житті, в Україні та світі.

Прочитати колонки, які вийшли в рамках проекту, можна за посиланням.

Відеозапис дискусії