У рамках фестивалю Docudays відбудуться акції на підтримку кампанії #SaveOlegSentsov

Опубліковано: 15.03.2019,  Переглядів: 222

22 березня в Києві розпочнеться XVI Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Цього року протягом усіх днів фестивалю, що триватиме до 30 березня, заплановані правозахисні акції на підтримку українських заручників Кремля, які організовують Центр громадянських свобод, Український ПЕН та Freedom House Ukraine.

Головна мета акцій, розповідають організатори, – привернути увагу гостей та глядачів фестивалю до глобальної ініціативи #SaveOlegSentsov, а також залучити нових волонтерів до реалізації проектів на підтримку українських політв’язнів у Росії та полонених на окупованих територіях України.

Зокрема, 22 березня о 19.00 під час церемонії відкриття фестивалю в кінотеатрі “Жовтень” відбудеться флешмоб #SaveOlegSentsov, для участі в якому на вході до зали волонтери роздаватимуть всім охочим таблички з хештеґом кампанії.

23 березня з 9.30 до 23.30 в кінотеатрі “Жовтень” діятиме спеціальна фотозона, біля якої професійні фотографи робитимуть знімки відвідувачів фестивалю з хештеґом #SaveOlegSentsov.

Окрім того, протягом усіх днів фестивалю діятиме промостійка #SaveOlegSentsov, на якій можна буде взяти листівки з інформацією про кампанію та українських заручників Кремля.

Кінопокази та події в рамках XVI Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA також відбуватимуться в кінотеатрах “Київ”, “Ліра” та креативній спільноті IZONE.  

Повна програма фестивалю