Карп’як Вадим

Народився 27 січня 1977 року в місті Коломия і є старшим з двох дітей у сім’ї. Навчався я спершу в місцевій школі №1, але зі здобуттям Україною незалежності у місті відновили гімназію, яку закінчив у 1994. Того ж року вступив до Національного Університету “Києво-Могилянська Академія” на гуманітарний факультет.

У 1998 отримав диплом бакалавра за спеціальністю “теорія культури”. А у 2001 став магістром “політичних наук” на відповідному факультеті могилянки.

Під час навчання в університеті почав працювати в медіа. Спершу від 1997 – ведучим прямих ефірів музичної фм-станції “Радіо Столиці”. А від 1999-го став випусковим редактором телепрограми “Сніданок з 1+1”, звідки звільнився наприкінці 2001-го.

Працюючи редактором на телебаченні, одночасно розвивав власну компанію “ФДР Медіа”, котра від 1999 займається поширенням української музики в медіа, головно на радіостанціях і телеканалах. Там на посаді програмного директора долучався до різних культурних та медійних проектів у центральних і регіональних ЗМІ як ведучий, редактор чи співорганізатор.

Від 2013 року став ведучим прямих ефірів новоствореного телеканалу “112 Україна”.

Від 2016 працює ведучим політичного ток-шоу “Свобода Слова” на телеканалі ICTV.

Від 2018 є ведучим і членом програмної ради львівського фестивалю БукФорум, а також ведучим та модератором фестивалю “Книжковий Арсенал”.

Від 2019 веде авторську програму “Про закон і Благодать” на суспільному радіо “Культура” і є експертом Українського Інституту Книги з відбору книжок для бібліотек.

Від 2020 є членом журі конкурсу “Книга року BBC”.

Працює в наглядовій раді волонтерської організації “Повернись Живим”.

Одружений. Дружину звати Тетяна Пушнова і вона також працює у сфері медіа. Виховує двох синів і доньку. Живе у місті Буча, біля Києва.

Бібліографія

Випуски програми “Свобода Слова” на ICTV

https://www.youtube.com/c/SvobodaSlovaICTV

Випуски програми “Про закон і Благодать” на Радіо Культура

http://www.nrcu.gov.ua/prog.html?id=761