Гусейнова Олена

Письменнця, журналістка, радіоведуча. Народилася 26 вересня 1979 року в місті Помішна, на Кропивниччині. Закінчила Києво-Могилянську Академію. Лауреатка літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» (2005) та Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка за дебютну поетичну книжку (2012). Авторка книжки віршів «Відкритий Райдер» (2012). У 2014 у Братиславі вийшла книжка вибраних поезії словацькою мовою «Spiatočný lístok» (переклад Мар’яна Хевеші).
В 2016 році у «Видавництві Старого Лева» вийшла друком книжка віршів «Супергерої», дизайн книжки був зроблений арт-студією «Аграфка». Книжка отримала низку престижних українських та міжнародних ілюстарторських нагород. Вірш з книжки «Супергерої» став основою для відеопоезії «Як вишні» (анімація та відео Даші Кузьмич), яка отримала першу премію на IV-у Міжнародному фестивалі відеопоезії «CYCLOP».
Вірші друкувалися в часописах й антологіях, а також перекладалися польською, словацькою, чеською, англійською та російською.
Працює в Національній суспільній телерадіокомпанії України. На Радіо «Культура» веде програми «Пряма мова», «У нас усе культурно» та «Книжковий топ 7», продюсує щоденну програму «Поезія на культурі»; очолює відділ літературних програм.
Заміжня. Живе і працює в Києві.