Письменники Анатолій Дністровий та Міла Іванцова зустрілися з читачами на Січеславщині (ФОТО)

Опубліковано: 11.10.2019,  Переглядів: 86

     

8-9 жовтня, у рамках проекту “Мереживо. Літературні читання у містечках України” письменники Міла Іванцова, Анатолій Дністровий поспілкувалися з читачами Кам’янського, Новомосковська та Дніпра. 

У двох районних центрах зустрічі відбулися зі студентами медичного коледжу, школярами-старшокласниками та з дорослими читачами. Під час зустрічей, письменники спілкувалися про вигадку і правду у книжках й про те, що спонукає людей писати художню літературу. Спільно з відвідувачами заходів розмірковували про набуту безпорадність у постневільних суспільствах, про те, як із травм народжується найцікавіше та чи можуть письменники у книжках виходити за межі власних моральних суджень та етичних досвідів.

Поїздка на Січеславщину збіглася з річницею дня народження неперевершеного майстра інтелектуального роману родом із Дніпра – Віктора Петрова-Домонтовича. Майже на кожній із зустрічей було згадано ім’я письменника-класика та його творчість.

Кураторка проекту – Анастасія Левкова.

Проект “Мереживо” покликаний підвищити престиж читання у райцентрах України, знайомити мешканців українських містечок із сучасною українською літературою та включити їх у культурне поле, спільне з великими містами.