Можливості грудня: гарячі плани для розвитку у новому році

966
Роздрукувати
Можливості грудня: гарячі плани для розвитку у новому році

Український ПЕН склав для вас підбірку актуальних грантів, конкурсів та стипендій від європейських та українських установ, аби новий рік приніс ще більше перемог.

СТИПЕНДІЇ

image

Стипендії Інституту Гуманітарних досліджень (Institut für die Wissenschaften vom Menschen), Відень (Австрія)

Ukraine in European Dialogue Fellowships

Програма "Ukraine in European Dialogue Fellowships" спрямована на підтримку досліджень українських науковців, які закінчують або нещодавно закінчили докторантуру в українському вищому навчальному закладі. Програма пропонує доступ до ресурсів Інституту гуманітарних досліджень (IWM) у Відні молодим дослідникам. Стипендіатам буде запропоновано провести 6 місяців між липнем 2020 року та червнем 2021 року в IWM та отримати стипендію в розмірі 1800 євро на місяць для покриття всіх витрат, пов’язаних із перебуванням. Крім того, IWM безкоштовно надає офісні приміщення, доступ до електронної пошти та Інтернету, науково-дослідні та адміністративні послуги, а також інші послуги. Аби взяти участь у програмі, слід заповнити онлайн-анкету за посиланням: http://bit.ly/393LpfF. Дедлайн – 1 лютого 2020 року.

Milena Jesenská Fellowships 2020/2021 for journalists

Стипендіальна програма пропонує європейським культурним журналістам відпочити від своїх професійних обов'язків і провести поглиблені дослідження на обрану ними тему. Кандидати повинні працювати у друкованій, теле-радіо чи інтернет-журналістиці протягом кількох років та мати професійний досвід. Заявки журналістів початкового рівня або студентів будуть відхилені. Програма спрямована на культурних журналістів, термін "культурний" тлумачиться в широкому розумінні, щоб охопити широке розмаїття інтелектуальних та мистецьких сфер. Стипендіати пройдуть тримісячне стажування між липнем 2020 року та червнем 2021 року у Інституті гуманітарних досліджень (IWM) у Відні. Розмір стипендії – 2500 євро на місяць.

Аби взяти участь у програмі слід заповнити онлайн-анкету за посиланням: http://bit.ly/2MkiWbY. Дедлайн – 1 лютого 2020 року.

image

Стипендії для подорожей у Німеччину

MEET UP надає стипендії для подорожей в Німеччину для активних людей, які мають конкретні плани для створення в майбутньому спільного німецько-українського проекту. MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді хочуть міцніше об’єднати Німеччину та Україну. Для цього ми надаємо вам можливість через MEET UP! Програма підтримує такі поїздки: ініціювання чи укріплення німецько-українських партнерств; дослідницькі поїздки; культурний обмін та мистецькі дослідницькі поїздки; розбудова нових партнерських відносин у сільській місцевості або між малими містами; поїздки журналістів/ок або блогерів/ок’. Фіксована сума на дорожні витрати у розмірі 760 € (включаючи витрати на проїзд та проживання, харчування, інші витрати та збори). Подорожі в Німеччину можливі в період з 1 березня до 31 грудня 2020 року. Дедлайн – 27 січня 2020 року. Подати заявку можна за посиланням: http://bit.ly/2siWjNZ

image

Стипендіальна програма для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства

Відкрито конкурс заявок програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship на 2020 рік. Учасники програми матимуть можливість реалізувати окремі проекти на суму до 5000 євро, а також взяти участь у тренінгах та інших заходах з нарощування потенціалу. Програма стипендій надаватиме підтримку сферах діяльності: дослідження або моніторинг того, як надаються державні послуги на національному/локальному рівнях; розробка проектів документів та рекомендацій для керівників; промоційні кампанії з питань, що становлять суспільний інтерес; розробка нових рішень для електронної прозорості та електронної участі громадян; об’єднання громадянського суспільства та влади разом для розробки спільних рішень; Дедлайн – 13 січня 2020 року. Заповнити заявку можна за посиланням: http://bit.ly/2ENQ8UK.

image

Call for Applications: Prisma Ukraïna Visiting Fellowship 2020

Берлінський форум Transregionale Studien запрошує науковців подати заявку на тримісячне стажування в рамках дослідницької програми Prisma Ukraïna – Research Network Eastern Europe.

Стипендія надається особам зі ступенем "докторантура" з усіх галузей суспільних та гуманітарних наук, а також для авторів, журналістів та громадських активістів, які хочуть втілити свої дослідницькі проекти в рамках програми. Розглядатимуться проектні пропозиції на історичні та сучасні теми, пов'язані із суспільством та культурою у Східній та Центральній Європі.

Стипендіат отримуватиме щомісячну стипендію в розмірі 2500 євро. Також, стипендіат отримає організаційну підтримку щодо отримання візи, страхування, житла тощо. Робоча мова – англійська. Заявка має включати: коротку автобіографію; опис проекту (не більше 5 сторінок) із зазначенням того, над чим вчений стипендіат працюватиме в Берліні; зразок наукової роботи (максимум 20 сторінок із статті, доповіді конференції чи дисертації);

Заявку слід подати у вигляді одного PDF-файлу англійською мовою та надсилати на електронну пошту до 31 січня 2020 року на адресу: prisma@trafo-berlin.de.

ҐРАНТИ

image

Alserkal Arts Foundation’s Research Grants

Дослідницькі ґранти Фонду мистецтв "Alserkal" покликані підтримувати радикальні, інноваційні та сучасні дослідження, які кидають виклик традиційним методам практики в різних областях. ґранти акцентуються на міждисциплінарних пропозиціях, порівняльних дослідженнях та суспільних дискурсах, що пов'язують мистецтво, гуманітарні та соціальні науки в контексті Близького Сходу, Африки та Південної Азії. Фонд "Alserkal" спрямований на підтримку інноваційних та сучасних міждисциплінарних досліджень у сфері мистецтва та культури. Подаватися можуть художники, архітектори, письменники художньої літератури та нехудожньої літератури, незалежні видавці, режисери документальних фільмів, педагоги, історики, економісти та соціологи з досвідом роботи від 5 років, та старше 21 року. Розмір ґранту: 5 000 - 10 000 доларів. Дедлайн – 31 січня 2020. Електронна адреса: info@alserkalavenue.ae.

image

Подорожні ґранти для митців

Фонд "Відкрий Україну" надає мініґранти на подорожні витрати для українських митців задля обміну мистецьким досвідом на міжнародному рівні та покращення взаємодії українських й іноземних митців. Ці ґранти надають українським митцям можливість представити свої здобутки усьому світові.

Максимальна сума ґранту на особу до 10 000 грн. Сума добових для закордонних відряджень до 800 грн., для внутрішніх переїздів – до 50% від добових. Програма надає підтримку на: презентаційні подорожі, які включають подорожі митців на запрошення іноземних організацій для представлення своїх творів сучасного мистецтва на міжнародних конкурсах та фестивалю; участь у резиденціях та культурних акціях, які передбачають створення та подальшу презентацію культурного продукту. Умови подання: аплікант має подати заповнену аплікаційну форму, запрошення сторони організатора заходу, професійне резюме та портфоліо робіт. Благодійна програма діє протягом усього року. Аплікант повинен зробити подання до Фонду до 20 числа попереднього місяця. Контактна особа – Анжеліка Павлюк, am@openukraine.org.

image

Open Call Theatertreffen-Blog 2020

Німецьке видання Theatertreffen-Blog шукає культурних журналістів та авторів, які захоплюються театром, і які хотіли б відвідувати та та писати про театр. Кандидати з інших галузей, таких як фотографія, відео-мистецтво та ілюстрація, також можуть подавати заявки на участь у програмі. Основна тема "Theatretreffen-Blog 2020" – посилення індивідуальних можливостей, тестування інноваційних форматів, розвиток журналістської писемності та створення доступу до світу культури та засобів масової інформації для постколоніальних або квір-феміністичних голосів. Кінцевий термін подачі заявок: 2 лютого 2020 року. Ґрант включає: дорожні витрати, квитки в театр, проживання в готелі в т.ч. сніданок (крім авторів, які проживають у Берліні), надбавка в розмірі 550 євро. Умови участі за посиланням – http://bit.ly/2SeM5sy.

image

Ґрантові програма від Українського Культурного Фонду

"Інноваційний культурний продукт (Література)"

УКФ розпочав прийом зголошень в рамках програми "Інноваційний культурний продукт (Література). Програма сприяє промоції творів сучасних українських письменників в Україні та за кордоном, промоції читання та створенню кроссекторальних літературних проектів. Участь у програмі можуть взяти культурні інституції різних форм власності, представники секторів культури та креативних індустрій та споживачі культурного продукту. Аплікаційний пакет для подання на конкурсний відбір Фонду –

це проектна заявка + кошторис + витяг з ЄДР + обов'язкові додатки. Детальна інформація про проект та необхідні документи за посиланням: https://bit.ly/37fzt9D Дедлайн – 15 січня.

Програма "Культура для змін"

Програма партнерства Українського культурного фонду та програми підтримки "MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді" Фонду "Пам’ять, відповідальність та майбутнє" (EVZ), спрямована на посилення українсько-німецької співпраці та спільний пошук відповідей на виклики сучасного світу через підтримку культурного діалогу та створення спільних культурно-мистецьких продуктів. Мета програми: підтримка молодих митців та мисткинь, організацій та культурних операторів/ок з активною громадянською позицією за демократичні цінності, які бажають співпрацювати у сферах культури та мистецтва задля розбудови нових зв’язків та створення партнерств між організаціями з України та Німеччини та посилення громадянського суспільства. Максимальна сума ґранту: 1 млн грн.

Обов'язкова умова: в команді проекту мають бути українці/ки та німці/ки віком від 16 до 35 років. Кількість учасників з кожної країни не обмежена. Програма підтримує такі сектори культури та мистецтв: візуальне мистецтво, аудіальне мистецтво, аудіовізуальне мистецтво, дизайн та мода перформативне та сценічне мистецтва, культурна спадщина, література та видавнича справа, культурні та креативні індустрії. Дедлайн – 31 січня.

image

Програма малих ґрантів публічної дипломатії – "Культура та програми для молоді"

Посольство США в Україні оголошує Програму малих ґрантів публічної дипломатії на 2019-2020 роки для підтримки проектів у сфері культури та програм для молоді. Посольство надаватиме ґранти громадським/неурядовим неприбутковим організаціям, зареєстрованим в Україні або США. Проект має бути призначено для української аудиторії, а всі передбачені ним заходи, що підтримуються ґрантом Посольства США, повинні відбуватися в Україні та містити американський компонент. Всі проекти повинні знайомити українців з американською культурою або підкреслювати американсько-українську співпрацю у вибраній тематичній сфері. Участь американських митців або експертів активно заохочується. Тми конкурсу: проекти, присвячені виконавському й образотворчому мистецтву, які включають музику, танець, театр, літературу, кіно, фотографію та відео, але не обмежуються ними. Заявки приймаються на постійній основі.

КОНКУРСИ

image

Міжнародний конкурс сценаріїв радіоп’єс 2020

Разом із Всесвітньою службою BBC Британська рада в Україні проводить Міжнародний конкурс радіоп’єс, який надає драматургам унікальну можливість – їхні радіоп’єси можуть бути почутими по всьому світу мільйонами слухачів BBC World Service. Незалежно від того, чи ви є вже визнаним, чи зовсім новим автором, конкурс приймає сценарії від будь-кого за межами Великої Британії. Радіодрами можуть бути на будь-яку тему, за умови тривалості в 53 хвилини. Цього року два перші призи можуть отримати ті, хто подався в категоріях чи англійської як першої мови, чи англійської як другої мови. Обоє переможців отримають грошовий приз у розмірі 2500 фунтів стерлінгів, поїдуть до Лондона, щоб відвідати церемонію нагородження та побачити запис своїх п'єс перед тим, як їх транслюватимуть на Світовій службі BBC. Подати свій сценарій потрібно до 31 січня 2020 року. Детальні правила конкурсу та вказівки щодо подання заявок ви можете знайти на сайті http://bit.ly/2sOtcCd.

image

Конкурс оповідань "Подвійні 20-ті" від журналу "Стос"

Новий конкурс оповідань присвячений творчості тих, хто у 20-ті рр. ХХ століття створював високохудожню коротку прозу. Йдеться не лише про "Розстріляне відродження", але й, наприклад, про американського класика Френсіса Скотта Фіцджеральда, котрий 1920 року видав першу збірку оповідань, або Гемінґвея, котрий свою першу збірку оповідань видав 1925 року, або ж англійського письменника Сомерсета Моема. Тематика конкурсу – майбутні 20-ті рр. ХХІ століття. Куди ми рухаємося? Якими уявляємо свої найближчі 10 років? Що відчуваємо, коли думаємо про них? Наскільки ми відрізняємося від тих, хто писав сто років тому? Конкурс – спроба відобразити епоху, яка невмолимо вривається в наше життя. Важлива умова – неодмінно має бути порівняння з 20-ми рр. ХХ століття. Тобто повинні бути "Подвійні 20-ті". Прийом творів на конкурс здійснюється до 15 січня 2020 року. Переможець отримує 800 грн. Якщо велика кількість конкурсних творів буде високохудожньою та добре написаною короткою прозою, найкращі оповідання будуть запропоновані видавництвам. Вимоги до конкурсних оповідань: обсяг – від 5 000 знаків із пробілами до 40 000 знаків із пробілами, кегль 12 (Times New Roman), інтервал – 1,5; .doc, .docx. Надсилати твори для конкурсу необхідно на: stoslitmag@gmail.com із позначкою в темі листа "Конкурс".

image

Конкурс перекладачів "Львів Європейський"

Перший конкурс перекладачів серед студентів "Львів Європейський" офіційно розпочався. Львів Європейський – це конкурс перекладачів, що дає можливість проявити свій талант, дізнатися про інноваційні технології та реалії перекладцької галузі. Щоб узяти участь у конкурсі: залиште заявку на участь на сайті lviveuropean.com.ua; отримайте посилання на тестове завдання;

виконайте переклад з обраної мови; надішліть свою роботу через форму "Надіслати переклад". Ви можете перекласти текст з англійської, німецької, польської, французької або іспанської мови. А здати свою роботу потрібно до 26 січня 2020 року.

image

Конкурс мініпрози "Мікроліти: потойбіч Целана" 2020

Інститут німецької культури та історії Південно-Східної Європи при Мюнхенському університеті імені Людвига-Максиміліана (нім. Institut für deutsche Kultur und Geschichte Südosteuropas, IKGS) оголошує на 2020 рік конкурс на отримання премії німецького видання "Віддзеркалення" за мініпрозу німецькою, румунською та українською мовами. Розмір премії становить 1500 євро (для кожного з творів). Три визначені фаховими журі найкращі твори будуть перекладені відповідно на дві інші мови й опубліковані у виданні "Spiegelungen" та інших літературних журналах. Літературний конкурс "Мікроліти: потойбіч Целана" покликаний заохотити сучасних письменниць та письменників дослідити мовно-культурний простір – по через кордони, часові й мовні межі та ословити своє осмислення й сприйняття у формі мініжанру на стику прози й лірики. Учасниці й учасники можуть надсилати тексти українською, німецькою чи румунською мовами, що досі не були опубліковані. Довжина текстів не повинна перевищувати 3000 знаків (з пробілами). Всі тексти мають бути анонімізовані. До тексту потрібно додати коротку біографічну довідку. Термін подачі – до 29 лютого 2020 року. Тексти у форматі PDF просимо надсилати на е-мейл або поштову адресу IKGS, вказавши тему Spiegelungen-Literaturpreis: spiegelungen-literaturpreis@ikgs.de.

image

ІІІ Конкурс історичних оповідань "ProМинуле" - 2020

ЛітАкцент і видавництво "Темпора" оголосили Третій конкурс історичного оповідання "ProМинуле" - 2020. Тема цьогорічного конкурсу: Українське місто у 1920-х. На конкурс приймаються історичні оповідання, що раніше не були надруковані чи оприлюднені обсягом 10-25 тис. друкованих знаків із пробілами українською мовою. Для участі в конкурсі необхідно надіслати авторський текст у форматі.doc на адресу: promynule@ukr.net. Вказати ім’я автора, e-mail та телефон. Кінцевий термін приймання текстів – 5 квітня 2020 року.

image

Конкурс художнього репортажу "Самовидець"

Розпочався прийом робіт на Конкурс художнього репортажу "Самовидець". Тема цьогорічного конкурсу – "Як ми змінюємось".

Вимоги: автор повинен розуміти особливості жанру художнього репортажу, добре знати тему, орієнтуватися в інших текстах, написаних на вибрану тематику, прагнути об’єктивності. Оповідь має бути не сухою газетною, а саме художньою. До розгляду приймаються раніше не публіковані художні репортажі українською мовою. Обсяг репортажу – до 40 000 знаків. Десять найкращих репортажів увійдуть в альманах "Veni, Vidi, Scripsi", а переможець конкурсу отримає право видати свою книжку репортажів у видавництві "Темпора". Готові тексти можна надсилати до 25 січня 2020 року на адресу: samovydets@gmail.com. Результати конкурсу буде оголошено в березні 2020 року.

image

Прийом творів на Конкурс видавництва "Смолоскип"

Видавництво "Смолоскип" проводить конкурс для українських літераторів та молодих науковців. Умови участі: вік учасників: від 18 до 35 (поезія) та 40 (проза) років. На конкурс приймаються написані українською мовою, раніше не публіковані поетичні, прозові, драматичні твори, а також художні твори для дітей. Обсяг поетичної збірки – не менше 50 сторінок, обсяг прози – не менше 100 сторінок. Твори приймаються на розгляд журі до 31 грудня. Рукопис слід надіслати у друкованому вигляді на адресу: Київ 04071, вул. Межигірська, 21.

image

Міжнародний поетичний конкурс центру Oxford Brookes Poetry Centre (Великобританія)

Поетичний центр Oxford Brookes Poetry Centre приймає заявки на міжнародний поетичний конкурс. Брати участь у конкурсі можуть як молоді, так і досвідчені поети. Роботи приймаються від громадян усіх країн світу. Реєстраційний внесок - £ 5 за 1 вірш; £ 4 за 1 вірш, за умови подачі на конкурс понад 3-х робіт. Кожен конкурсант може подати максимум 10 робіт. Приймаються раніше не опубліковані роботи. Мова конкурсу – англійська. Роботи необхідно надіслати на poetrycomp@brookes.ac.uk.

ФОРУМИ ТА ФЕСТИВАЛІ

image

"Книжковий Арсенал" приймає заявки на участь

Розпочався прийом заявок на участь у виставці-ярмарку та подієвій програмі в межах Х Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал", що відбудеться в Києві 20–24 травня 2020 року. Організатори запрошують видавців, ілюстраторів і культурні інституції подавати заявки на стендову участь, пропонуючи найпривабливішу та найзручнішу локацію в Києві, помірні ціни, логічну побудову експозиції та зручну навігацію, оптимальні умови для торгівлі та промоції книг. Команда Книжкового Арсеналу запрошує долучатися до участі, наголошуючи на тому, що це прекрасна нагода розширити коло читачів, представити свої нові книги, привернути увагу до попередніх видань та зустрітися з професійною спільнотою. Заявки на участь у виставці-ярмарку приймаються до 31 січня 2020. Докладнішу інформацію читайте на сторінці "Учасникам виставки-ярмарку" сайту Мистецького арсеналу: http://bit.ly/2tJIadh.

ПРЕМІЇ

image

Національна премія України імені Тараса Шевченка

Організаційний комітет Шевченківської премії продовжує термін прийому творчих робіт та документів до 15 січня 2020 року. Шевченківська премія – найвища державна нагорода України в галузі культури і мистецтва, оголошується у номінаціях "Література", "Публіцистика, журналістика", "Музичне мистецтво", "Візуальне мистецтво", "Кіномистецтво" та "Театральне мистецтво". Рішення про присудження премії ухвалює президент на основі пропозицій Комітету з Шевченківської премії. Відзнака вручається до дня народження Тараса Шевченка – 9 березня. Документи приймаються за адресою: м.Київ, вул.Прорізна, 2, (кім.404-405).

image

Українсько-єврейська літературна премія "Зустріч"

"Українсько-єврейська зустріч" оголосила про нову українсько-єврейську літературну премію "Зустріч". Премія присуджуватиметься за твори художньої й документальної літератури, які розглядають, цілком чи частково, різноманітні аспекти українсько-єврейського досвіду. Премія становитиме 6000 євро й присуджуватиметься щороку, починаючи з вересня 2020 року. Першу премію буде вручено у вересні 2020 року за художні твори, а 2021 року – за документальні. Всі подані на розгляд твори повинні бути видані в Україні. Пріоритет надаватиметься оригінальним творам українською мовою, хоча розглядатимуться й видатні твори, перекладені з інших мов. Сума премії буде поділена між автором і видавцем: автор отримає 4000 євро, а видавець – 2000 євро. Також присуджуватимуться дві заохочувальні премії по 250 євро. Заявки на премію можна буде подати в період між 16 січня і 16 березня 2020 року. Інструкція з подання й форма заявки буде доступна на вебсайті UJE – ukrainianjewishencounter.org.

РЕЗИДЕНЦІЇ

image

Резиденція "Дім Автора" на острові Закінтос, Греція

Дім Автора - місце, що надихає на творчу роботу та відпочинок митців: художників, письменників, перекладачів. На грецькому острові Занте (Закінтос), в Іонічному морі, автор знайде будинок на пагорбі, з якого відкривається чарівна панорама на оливкові гаї та море. Мета резиденції "Дім Автора" – створити місце, у якому митцям не заважатимуть буденні справи та вони зможуть максимально зосередитись на роботі над своїми творами. Місцина на пагорбі острову Закінтос ідеально підходить для прогулянок та роздумів. Перебуваючи у резиденції, ви зможете зосередити сили на творчості. "Дім Автора" запрошує митців, які працюють над літературними та художніми творами у різних формах. Мета перебування у резиденції - робота над проектом. Строк перебування у Домі Автора від 2 до 8 тижнів. Заявки приймаються протягом усього року.

image

OPEN CALL 2020: WoC Artist Residency in Sofia, Bulgaria

WoC Artist Residency in Sofia - перша міжнародна програма проживання митців у Болгарії. Ініціатива розпочалася в 2017 році з місією створити простір для мистецьких розслідувань та познайомити закордонних митців з культурним життям Софії. Команда резиденції шукає проектні пропозиції від митців, що базуються на усвідомленні важливих питань, з якими стикається планета, будь то соціальна, культурна, політична чи екологічна тематика. Роботи будуть спрямовані на те, щоб показати, як мистецтво, й особливо дизайн можуть допомогти боротися з мінливим світом. Вартість проживання у резиденції від 85 до 350 € на місяць. Реєстрація доступна за посиланням: https://worldof.co/apply/

image

Резиденція для письменників і перекладачів у Латвії

Міжнародний будинок письменника і перекладача пропонує літераторам всіх країн: місце для творчості в одному з найкрасивіших міст Латвії на узбережжі Балтійського моря Вентспілсі; можливість проживання і роботи в Міжнародному будинку письменника і перекладача протягом чотирьох тижнів; можливість отримання заохочувальної стипендії (280 EUR); зустрічі з письменниками та перекладачами з різних країн; можливість участі в колективних творчих проектах; фестивалях, семінарах. Претендувати на можливість творчої роботи і стипендію може будь-який професійний літератор, для чого потрібно заповнити анкету: https://bit.ly/31BF1r3ю. Актуально до 31 грудня.

image

Будинок перекладів "Looren" (Швейцарія)

Будинок перекладів "Looren" поблизу Цюриха пропонує місце професійним літературним перекладачам з усього світу, щоб залишитися на кілька тижнів та працювати над своїми проектами. Будинок розташований у тихому сільському районі, ідеально підходить для концентрованої роботи та обміну досвідом між колегами. Він був заснований у 2005 році і є єдиним подібним закладом у Швейцарії. Вимоги резиденції: публікація щонайменше одного літературного перекладу. Резиденція не покриває витрат на проїзд. Заявки на перебування приймаються постійно. Заявка за посиланням: https://bit.ly/31Iqnyn

image

Резиденція Балтійського центру письменників і перекладачів (BCWT) (Швеція)

Балтійський центр започаткований з ініціативи письменників та перекладачів і розташований у середньовічному місті Вісбі на острові Готланд, майже посеред Балтійського моря. Основна діяльність BCWT - запропонувати письменникам та перекладачам місце роботи та зустрічей у комфортному середовищі. Мета центру – побудова зв’язків через національні кордони, допомога у зміцнені свободи слова та свободи вираження поглядів, а також – побудова мостів між національностями, мовами та культурами. Перебування у центрі підійде для письменників та перекладачів на європейські мови. Тривалість перебування у резиденції – 1 місяць. Балтійський Центр фінансово покриває лише витрати на проживання. Терміни подання: цілий рік, але не пізніше, ніж за 2 місяці до бажаного терміну перебування. Подати заявку можна за посиланням: http://www.bcwt.org/1518

image

International Retreat for Writers (Hawthornden Castle) (Шотландія)

Міжнародна резиденція для письменників у замку Готорден була заснована для того, аби забезпечити спокійну атмосферу для творчості письменників.

Замок Готорден знаходиться на усамітненому хребті з видом на долину річки Північний Еск, трохи на південь від Единбурга. Відвідати резиденцію має змогу будь-який письменник із будь -якої частини світу. Тривалість перебування – 1 місяць. Мова роботи – англійська. Фінансове забезпечення: проживання та харчування. Терміни подання: цілий рік. Поштова адреса: Lasswade Midlothian, EH18 1EG, United Kingdom.

26 грудня 2019
966
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН