30 років Незалежності у 30 фотографіях

Спільний спецпроєкт Українського ПЕН та друкованого журналу літературного репортажу Reporters. про найвизначніші події історії незалежної України, які вплинули на життя кожного з нас.

Мета проєкту — через фотографії розповісти про події, що визначили життя незалежної України. Для цього експертна група, до складу якої увійшли члени Українського ПЕН, сформувала перелік 30 знакових суспільно-політичних подій Незалежності. Головна подія кожного року супроводжується архівною світлиною та коментарем експертів – письменників, журналістів, правозахисників та філософів.

У проєкті було задіяно 30 експертів: Алім АлієвМирослава БарчукҐульнара БекіроваАндрій БондарТарас ВознякОльга Герасим’юкОля ГнатюкТамара ГундороваЛариса Денисенко, Сергій ЖаданВахтанґ КебуладзеІгор КозловськийАндрій КурковТарас ЛютийЮрій МакаровАнатолій ДністровийМирослав МариновичВасиль МахноСергій ПлохійВіталій ПортниковТарас ПрохаськоАндрій ЛюбкаМикола РябчукІрина СлавінськаОстап СливинськийІрина СтаровойтОлена СтяжкінаОксана ФоростинаАртем ЧапайГаська Шиян.

Рік: 2021
Ідея: Марічка Паплаускайте, Тарас Прокопишин
Координатори: Тетяна Терен, Андрій Вахтель
Редактура: Станіслав Остапенко
Літературне редагування: Анастасія Левкова, Ірина Климко
Партнер: Reporters. 

Сторінка проєкту