Премія імені Георгія Ґонґадзе розпочала серію онлайн-розмов про мотивацію працювати в журналістиці “Лишаюсь у професії”

Опубліковано: 10.09.2020,  Переглядів: 39

Премія імені Георгія Ґонґадзе у партнерстві з виданням “Детектор медіа” розпочала серію онлайн-розмов про мотивацію працювати в журналістиці “Лишаюсь у професії”.

Раз на місяць відомі медійники розповідатимуть про те, як прийшли у професію, чому не покинули і що мотивує їх продовжувати роботу. 

Першим героєм проєкту став Андрій Куликов – журналіст, теле- і радіоведучий, співзасновник “Громадського радіо”. Розмова відбулась 8 вересня на Facebook-сторінках Премії імені Георгія Ґонґадзе,  “Детектор медіа” та  Українського ПЕН. Модерувала журналістка, координаторка Премії Ґонґадзе Оксана Мамченкова. Переглянути запис розмови можна за посиланням

Наступними учасниками циклу стануть:

  • Дарія Бадьйор – журналістка, кінокритикиня, редакторка рубрики Культура видання LB.ua
  • Віталій Сич – головний редактор НВ
  • Тетяна Трощинська – журналістка, головна редакторка “Громадського радіо”
  • Олекса Шалайський – журналіст, співзасновник порталу “Наші гроші”.

Текстові версії розмов публікуватиме “Детектор медіа”. 

Нагадаємо, що “Лишаюсь у професії” – цикл, у межах якого відомі журналісти розповідають, що їх надихає в роботі, як долають кризи і труднощі та що приносить найбільше професійне задоволення. Героями проєкту вже були Юрій Макаров, Крістіна Бердинських, Наталія Лигачова, Мирослава Барчук і Мирослава Ґонґадзе

Премія імені Георгія Ґонґадзе заснована Українським ПЕН у партнерстві з Асоціацією випускників Києво-Могилянської Бізнес-Школи та виданням “Українська правда”. Її метою є підтримка незалежної журналістики та інноваційних способів донесення інформації. Першим лауреатом Премії 2019 року став Вахтанґ Кіпіані. 2020-го Премію отримав Павло Казарін.