Премія імені Георгія Ґонґадзе проведе другий Медіадень

Опубліковано: 22.01.2021,  Переглядів: 45

13 лютого відбудеться другий Медіадень Премії імені Георгія Ґонґадзе “Найгірші часи, найкращі часи: Як змінюються ті, хто розповідає нам про Україну і світ”, організований у партнерстві з Києво-Могилянською Бізнес-Школою. Відомі журналісти й журналістки, редактори й редакторки, а також експерти й експертки обговорять трансформації українського медіаполя. 

Програма Медіадня:

14:00-15:00

“Лишаюсь у професії.  Як це – видавати впливовий журнал у час постійних змін”

Віталій Сич у розмові з Павлом Казаріним

15:15-16:15

“Свобода в слові. Як це – говорити правду, будувати репутацію і мати довіру”

Дискусія за участі Вахтанґа Кіпіані, Євгена Глібовицького, Мирослави Ґонґадзе, Лариси Денисенко та Наталі Лигачової. Модерує: Мирослава Барчук.

16:30-17:30

“Шлях змін. Як це – винаходити моделі сталості для незалежного медіа” 

Дискусія за участі Марії Фронощук, Тараса Прокопишина, Севгіль Мусаєвої,  Богдана Логвиненка. Модерує: Ілля Кабачинський.

17:45-18:45

“Самі собі медіа. Як це – робити якісний продукт для телебачення і YouTube”

Дискусія за участі Тетяни Даниленко, Романа Вінтоніва, Яніни Соколової.

Подія відбудеться в Києво-Могилянській Бізнес-Школі з обмеженою аудиторією відповідно до карантинних вимог. Трансляцію всіх заходів Медіадня можна буде переглянути на Facebook-сторінках Премії імені Георгія Ґонґадзе, PEN Ukraine, kmbs, powered kmbs alumni platform, “Української правди”, “Детектор медіа”.

Організатор: Премія імені Георгія Ґонґадзе – відзнака для журналістів, заснована Українським ПЕН у партнерстві з kmbs, powered kmbs alumni platform та виданням “Українська правда” для підтримки незалежних журналістів.

Премія присуджується раз на рік 21 травня – у день народження Георгія Ґонґадзе. Лауреатом 2019 року став Вахтанґ Кіпіані – засновник видання “Історична правда” та автор однойменної телепрограми, засновник Музею-архіву преси, автор книг. Лауреат 2020 року – публіцист, теле- і радіоведучий Павло Казарін.

Інформаційні партнери: “Детектор медіа”