ПЕН та Музей Майдану запрошують на розмову довкола нової книжки Ярослава Грицака

Опубліковано: 26.11.2021,  Переглядів: 23

1 грудня о 17:00 в Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану відбудеться подія “Як писати історію України?” – розмова довкола книжки Ярослава Грицака “Подолати минуле: глобальна історія України”.

Участь у заході візьмуть:

● Ярослав Грицак, історик, публіцист, професор Українського Католицького Університету
Оля Гнатюк, дослідниця, віцепрезидентка Українського ПЕН, професорка НаУКМА та Варшавського університету
Олена Стяжкіна, історикиня, письменниця

Модеруватиме розмову журналістка, виконавча директорка Українського ПЕН Тетяна Терен.

Книжка Ярослава Грицака “Подолати минуле: глобальна історія України” вийшла цього року у рамках видавничо-освітнього проєкту “Портал”. Це видання – результат 15-літньої роботи історика. У ній автор прискіпливо препарує минуле і закликає до співтворення сучасної України. Він намагається зрозуміти сам і дати читачам розуміння, що і чому відбувається з нами тут і тепер, і яким може бути майбутнє країни.

Організатори заходу: Український ПЕН та Національний музей Революції Гідності.

Вхід на подію вільний. Зважаючи на карантинні вимоги, кількість присутніх може бути обмежено. Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2Zw5viU

Звертаємо увагу, що при собі потрібно мати дійсний сертифікат про вакцинацію від COVID-19, дійсний сертифікат про одужання або дійсний негативний результат тесту.

Онлайн-трансляцію заходу можна буде переглянути на Facebook-сторінках PEN Ukraine, Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum, Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану.

1 грудня, 17:00 
Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану (2 поверх Будинку профспілок, майдан Незалежності, 18/2)

Контакт: ukraine.pen@gmail.com