Онлайн-інтерв’ю: "Україна на зламі епох: Як зберігати коріння у часи радикальної швидкості" з Мирославою Барчук та Мирославом Мариновичем

109
Роздрукувати
Онлайн-інтерв’ю: "Україна на зламі епох: Як зберігати коріння у часи радикальної швидкості" з Мирославою Барчук та Мирославом Мариновичем

15 жовтня стартує оновлений Дискусійний ПЕН-клуб, у рамках якого протягом наступних 12 місяців відбуватимуться дискусії та публічні інтерв’ю за участі інтелектуалів, письменників, журналістів, філософів, науковців та лідерів думок. Події відбуватимуться в онлайн-форматі і транслюватимуться на Facebook-сторінках Українського ПЕН та партнерів.

Перша подія - онлайн-інтерв’ю із Мирославом Мариновичем, правозахисником, публіцистом, релігієзнавецем, віцеректором Українського католицького університету у Львові та почесним президентом Українського ПЕН. Розмову вестиме Мирослава Барчук - журналістка, ведуча програм "Зворотній відлік" і "Святі та грішні" на Суспільному.

Тема розмови: "Україна на зламі епох: Як зберігати коріння у часи радикальної швидкості".

15 жовтня, 19:00, Facebook-сторінка Українського ПЕН.

Залишити питання для Мирослава Мариновича та підписатись на новини Дискусійного ПЕН-клубу можна за посиланням.

А 22 жовтня відбудеться перша дискусія сезону: "Українсько-польський діалог півстоліття тому і тепер". Розмова буде приурочена до 100-ліття публіциста, професора політології Вільного Університету Берліна Богдана Осадчука, а також його переписці з головним редактором часопису Kultura Єжи Ґедройцем.

Учасники розмови:

Богуміла Бердиховська - публіцистка, українознавиця.

Оля Гнатюк - українознавиця, перекладачка, професорка Києво-Могилянської академії;

Мирослав Маринович - правозахисник, публіцист, релігієзнавець віцеректор Українського католицького університету у Львові;

Микола Рябчук - журналіст, публіцист, поет, прозаїк, перекладач, колумніст.

Модеруватиме розмову Віталій Портников - публіцист, телеведучий.

22 жовтня, 19:00, Facebook-сторінки Українського ПЕН, видання "Український тиждень" та видавництва "Дух і Лтера".

image

Дискусійний ПЕН-клуб – спроба вийти за межі соцмереж, де обговорення частіше перетворюються на сварки, ніж на аргументований обмін думками, а також за межі псевдодебатів на телебаченні, де сценарій розмови визначається інтересами власників медіа. Натомість мета Дискусійного ПЕН-клубу – осмислити у діалозі нагальні питання і сприяти розвитку громадянського суспільства, формувати культуру поваги до співрозмовника і вміння чути іншого.

Кураторка Дискусійного ПЕН-клубу – Оксана Мамченкова.

Проект реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Інформаційна підтримка – Громадське радіо.

Контакт: ukraine.pen@gmail.com.

12 жовтня 2020
109
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: