"Мереживо. Літературні читання в містечках України". Поїздка письменників на Закарпаття

80
Роздрукувати
"Мереживо. Літературні читання в містечках України". Поїздка письменників на Закарпаття

8-9 серпня в рамках проєкту Українського ПЕН "Мереживо. Літературні читання в містечках України" у містечках Перечині й Чопі, що на Закарпатті, поспілкуються з читачами письменниці Юлія Стахівська (Буча) та Анастасія Левкова (Львів). Модераторка заходів – Марія Титаренко (Львів). Проєкт реалізується за підтримки the New Democracy Fund у рамках співпраці з Danish Cultural Institute.

Різний досвід. Одна війна. Спільна надія

  • Що можуть робити письменники в умовах війни?
  • Що таке дім в Бучі до і після?
  • Навіщо культура у час війни?
  • Чи знайшли українці спільну мову поміж собою?

Юлія Стахівська – письменниця, менеджерка культури. Авторка поетичних книжок "Червоні чоловічки", "Verde" та перекладної "Wszystkie możliwe rzeczy". А також історій для дітей: повісті "Таємниця Могилянки і зниклий ключ" та книжки "Місяць над Кінбурном". Проілюструвала кілька дитячих книжок, плакатів, низку обкладинок. Співупорядниця спільно з Олегом Коцаревим антології "Українська авангардна поезія (1910-1930-ті роки)". Ще в лютому спокійно жила з родиною в Бучі, працювала в Польському Інституті у Києві та писала нову книжку.

 

Анастасія Левковаписьменниця, менеджерка культури. Викладачка курсу "Мовна компетенція" Школи журналістики та медіакомунікацій Українського католицького університету. Авторка роману для підлітків "Старшокласниця. Першокурсниця", дитячої книжки "Ашик Омер" та нон-фікшну для дітей від 11 до 111 "Спільна мова. Як народжуються і живуть слова". Мешкає у Львові. Кілька років присвятила регулярним поїздкам на Закарпаття, вивченню регіону, щоб написати про нього роман. Чи написала? Про це – під час заходу.

 

Перечин

8 серпня 18.00 – Будинок культури, фоє (вул. Ужгородська, 20) .

Чоп

9 серпня 14.00 – Центр культури та дозвілля (вул. Головна, 37).

8 серпня 2022
80
Теги: #Мереживо
Підтримайте нашу роботу

Нам потрібна ваша допомога, аби створювати проєкти та матеріали, покликані відстоювати свободу слова, популяризувати українську культуру і цінності незалежної журналістики.

Ваш внесок – це підтримка дискусій, премій, фестивалів, поїздок авторів у регіони та книжкових видань ПЕН.

Підтримати ПЕН

Радимо переглянути: