Oleg Senzow. Leben

Олег Сенцов — український кінорежисер, сценарист та письменник, громадський активіст. Лауреат Премії Сахарова “За свободу думки” та Національної премії України ім. Т. Шевченка. Був затриманий в Криму в травні 2014 року і засуджений до 20 років ув’язнення в російській в’язниці за звинуваченням у тероризмі.

“Жизня” — збірка автобіографічних оповідань Олега. Це книжка для всіх, хто досі не знайшов відповіді на запитання, чому Олег допомагав українським військовим у Криму, чому відкрито говорив про розв’язану Росією війну в Україні, чому розпочав голодування і не просив про помилування. Ці тексти знайомлять нас з автором у період важливих для нього внутрішніх пошуків і змін, коли він прагне зрозуміти, хто він, яким шляхом піде далі і з якого більше ніколи не зійде.

Переклад книжки німецькою вийшов у рамках програми міні-ґрантів PEN Ukraine Translation Fund Grants за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” .

Книжці надано гриф “Бібліотека Українського ПЕН”.

Рік видання: 2019
Видавництво: Verlag Voland & Quist
Переклад: Лідія Наґель (Lydia Nagel), Клаудія Дате (Claudia Dathe), Александр Кратохвіль (Alexander Kratochvil), Томас Вайлер (Thomas Weiler), Андреас Третнер (Andreas Tretner), Крістіан Кьорнер (Christiane Körner), Ольга Радецька (Olga Radetzkaja), Дженні Зайтц (Jennie Seitz), Ірина Бондас (Irina Bondas) та Катя Бруннер (Kati Brunner).
Замовити книгу