Лауреат Премії Ґонґадзе-2020 Павло Казарін прочитав лекцію для студентів Чернівецького національного університету

Опубліковано: 30.09.2020,  Переглядів: 41

У вівторок, 29 вересня, журналіст Павло Казарін прочитав лекцію “Правила професії” для студентів кафедри журналістики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Павло Казарін – журналіст, колумніст, теле- і радіоведучий, лауреат Премії імені Георгія Ґонґадзе 2020 року. Співпрацює з виданнями НВ, “Українська правда”, Крим.Реалії, Liga.net, каналами ICTV, “24 канал” та Суспільне, а також з Радіо НВ.

Він розповів майбутнім журналістам про структуру українського медіаринку, про взаємини роботодавця та журналіста, порадив при працевлаштуванні насамперед з’ясовувати, хто ж є власником того чи іншого ЗМІ, та одразу розставляти пріоритети.

Павло рекомендував диверсифікувати своє працевлаштування на той випадок, коли цінності журналіста і редакції підуть врозріз. До 30 років, на його думку, журналіст має працювати на власний бренд.

Павло порадив майбутнім журналістам читати якнайбільше книг, які дають розуміння процесів. А також дав поради, як не опинитися в “інформаційній бульбашці”, окреслив нові виклики перед журналістською професією.