Ірина Цілик отримала приз кінофестивалю Sundance

Опубліковано: 03.02.2020,  Переглядів: 38

Документальний фільм Ірини Цілик розповідає про сім’ю, яка живе в “червоній зоні” Донбасу, де воєнні дії тривають вже шостий рік. Долаючи щоденні травми існування у прифронтовій зоні, Ганна та її четверо дітей знімають разом аматорський фільм про своє життя в доволі сюрреалістичних обставинах.

Прем’єра фільму відбудеться на Берлінському кінофестивалі.

Ірина Цілик – українська письменниця та режисер. Працює в галузі кіно, музичних та рекламних проєктах. Написала сценарії до фільмів “Вдосвіта” та “Помин”. Авторка низки прозових, поетичних книг та публікацій: “Ці”, “Післявчора”, “Родимка”. Лауреат кількох літературних премій.

Вірші письменниці використовують у своїх піснях такі виконавці, як Антоніна Матвієнко, “Бумбокс”, “Сестри Тельнюк”, “Коzак System”, “НеДіля”.

Кінофестиваль «Санденс» (Sundance Film Festival) — національний американський кінофестиваль незалежного кіно. Проводиться щороку у Парк-Сіті, штат Юта, США. Організатором кінофестивалю є Інститут Санденса (англ. Sundance Institute), який було засновано в 1981 році актором Робертом Редфордом і групою його друзів і однодумців для створення умов становлення незалежного американського кіно. Подія вважається однією з найпрестижніших у галузі незалежного та авторського кіно.

Кінофестиваль названо на честь персонажа, якого зіграв Роберт Редфорд у фільмі “Буч Кессіді і Санденс Кід”.

Джерело: Читомо

Фото: Getty Immages