Ірина Цілик отримала премію Women in Arts-2021

Опубліковано: 16.03.2021,  Переглядів: 15

12 березня в рамках глобального тижня мистецтв HeForShe Arts Week Український інститут та ООН Жінки в Україні втретє вручили премію Women in Arts. У номінації “Жінки в кіно” перемогла кінорежисерка, письменниця, авторка поетичних і прозових творів та членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик.

Також лауреатками премії Women in Arts стали: “Жінки у візуальному мистецтві” – Аліна Клейтман; “Жінки в музиці” – Оксана Линів; “Жінки в театрі” – Тамара Трунова; “Жінки в літературі” – Софія Андрухович; “Жінки в культурному менеджменті” – Юлія Федів; “Жінки в культурній журналістиці, критиці та дослідженнях” – Віра Балдинюк; “Особлива відзнака” – Валерія Бурлакова.

Мета премії — привернути увагу на досягнення жінок, які працюють у мистецтві, і надихнути їх на нові успіхи.

Про переможниць Women in Arts-2021 зняли документальний фільм “Жінки, що грають ігри”.

“Це фільм-гра, що повертає нас у дитинство і допомагає згадати, як все починалось. Героїні фільму — дівчатка, які виросли і «дали жару». Вони не розкажуть вам про успішний успіх, але саме вони якнайкраще знають правила гри — і якправильно їх порушувати. Ці жінки вміють віддаватися справі, радіти, помилятися, перетворювати виклики у можливості і продовжувати гру. Вонивизначають обличчя української культури сьогодні”, – розповіла режисерка фільму Надія Парфан.

Переглянути фільм можна на сайті MEGOGO.