Експерти Американського ПЕН проведуть майстер-клас із безпеки для авторів

Опубліковано: 16.03.2021,  Переглядів: 22

Український та Американський ПЕН організовують майстер-клас “Фізична та цифрова безпека для авторів: як передбачити загрози і вберегтись від них”. Подія відбудеться 23 березня, з 15:00 до 18:00, в онлайн-форматі. 

Програма майстер-класу:

  • Ключові загрози безпеці для журналістів та письменників (кейси з практики українських та американських медіа)
  • Система прогнозування та уникнення ризиків: 5 кроків, які допоможуть себе убезпечити
  • Як застосувати систему на практиці: практична робота в групах
  • Презентація корисних інструментів самозахисту: Online Harassment Field Manual, The GCA Cybersecurity Toolkit for Journalists, Digital Security Helpline від Американського ПЕН

Для кого: журналісти, письменники та всі зацікавлені в захисті себе під час роботи з інформацією в онлайн та офлайн-просторі з високим рівнем знання англійської мови (В2-C2).

Спікери:

Метт Бейлі – програмний директор напрямку “Цифрова свобода” в Американському ПЕН. Метт спеціалізується на питаннях дезінформації та незаконного стеження. Раніше працював радником в Національному демократичному інституті Америки, до того – в команді Федерального директора з інформаційних технологій у Білому домі. 

Поліна Садовська – програмна директорка напрямку “Євразія” в Американському ПЕН. 

Марта Ласота – менеджерка програм, що спеціалізуються на свободі слова в Американському ПЕН

Робоча мова майстер-класу: англійська

Подія буде відбуватись онлайн – у Zoom-конференції. Участь безкоштовна. Щоб зареєструватись, заповніть, будь ласка, форму за посиланням 

https://forms.gle/UWtBkywrq43BGB9NA 

Детальніше про проєкт за посиланням

***

Український ПЕН – культурна і правозахисна громадська організація, що об’єднує українських інтелектуалів – письменників, журналістів, науковців, видавців, перекладачів, правозахисників, культурних менеджерів. Налічує 130 членів. 2019 року Український ПЕН у партнерстві з Асоціацією випускників Києво-Могилянської Бізнес-Школи та виданням “Українська правда” заснував Премію імені Георгія Ґонґадзе для українських журналістів, у рамках якої також відбуваються заходи та реалізуються медіапроєкти для фахової спільноти.

Американський ПЕН – культурна і правозахисна організація, що об’єднує 7,5 тис. письменників, журналістів, редакторів, поетів, сценаристів, видавців та перекладачів. Місія організації – об’єднати авторів заради свободи творчості і захищати свободи, аби це було можливим.