“Часи змін”. Члени ПЕН візьмуть участь у поетичних онлайн-читаннях

Опубліковано: 07.11.2020,  Переглядів: 85
Усі ми вже знаємо, що онлайн-події не можуть замінити настрій та атмосферу літературних заходів. Але жоден карантин не зможе нас позбавити потреби в поезії, яка здатна змінювати, структурувати і наповнювати простір, навіть віртуальний. Водночас – онлайн-формат дозволяє нам запросити до участі в події авторів, які живуть нині у різних країнах і навіть на різних континентах.
Тож Український ПЕН вирішив у найближчі місяці організувати серію поетичних онлайн-вечорів за участі наших поетів і поеток.
І розпочнемо ми 18 листопада (середа) о 19.00 із перших онлайн-читань – “Часи змін”.
“Цього вечора ми спробуємо запропонувати слухачам наші поетичні рефлексії про те, що нас змінює чи змінило останнім часом, – розповідає про концепцію перших онлайн-читань ПЕН поетка і культурна менеджерка Ірина Вікирчак. – Для когось це буде пандемічний досвід і локдаун, ще для когось – зміна сезонів, війна чи раптові несподівані щасливі/нещасливі випадки, або нещодавно прочитана книжка. У той час, коли всі довкола говорять про те, через які зміни проходить світ сьогодні і як він виглядатиме “після”, наші приватні мікродосвіди і переживання залишаються не менш важливими для відповідей на “глобальні” питання, унікальними й універсальними водночас”.
Долучитися до онлайн-читань можна буде на Facebook-сторінці PEN Ukraine.