Американські експерти проведуть майстер-клас з безпеки для українських авторів

Опубліковано: 28.05.2021,  Переглядів: 37

Український та Американський ПЕН проведуть майстер-клас “Безпека для авторів: як працювати під час акцій протесту?” Подія відбудеться 10 березня, у закритій Zoom-конференція за попередньою реєстрацією, початок о 18:00.

Програма майстер-класу:

– Як прогнозувати ризики: 5 кроків, які допоможуть себе убезпечити

– Робота в групах: моделюємо ризики та створюємо план безпечної роботи на акціях протесту

– Презентація безкоштовного додатку для безпечної зйомки та збереження фото і відео Tella

Спікери:

Метт Бейлі – програмний директор напрямку “Цифрова свобода” в Американському ПЕН. Метт спеціалізується на питаннях дезінформації та незаконного стеження. Раніше працював радником в Національному демократичному інституті Америки, до того – в команді Федерального директора з інформаційних технологій у Білому домі. 

Рафаель Мімун – спеціаліст з цифрової безпеки, засновник Horizontal (автор Tella).

Поліна Садовська – програмна директорка напрямку “Євразія” в Американському ПЕН. 

Марта Ласота – менеджерка програм, що спеціалізуються на свободі слова в Американському ПЕН

Під час події передбачено синхронний переклад українською мовою.

Детальніше про проєкт за посиланням

***

Український ПЕН – культурна і правозахисна громадська організація, що об’єднує українських інтелектуалів – письменників, журналістів, науковців, видавців, перекладачів, правозахисників, культурних менеджерів. Налічує 130 членів. 2019 року Український ПЕН у партнерстві з Асоціацією випускників Києво-Могилянської Бізнес-Школи та виданням “Українська правда” заснував Премію імені Георгія Ґонґадзе для українських журналістів, у рамках якої також відбуваються заходи та реалізуються медіапроєкти для фахової спільноти.

Американський ПЕН – культурна і правозахисна організація, що об’єднує 7,5 тис. письменників, журналістів, редакторів, поетів, сценаристів, видавців та перекладачів. Місія організації – об’єднати авторів заради свободи творчості і захищати свободи, аби це було можливим.