Український ПЕН став партнером форуму “Re:Open Zakarpattia”

Опубліковано: 05.11.2020,  Переглядів: 85

7-8 листопада під Ужгородом проведуть форум розвитку Закарпатської області “Re:Open Zakarpattia”. Український ПЕН організує власну дискусію про те, що об’єднує українців, у рамках заходу.

Метою форуму є спростування негативних стереотипів про Закарпаття, відкриття цього регіону для решти України та світу загалом, презентація його потенціалу та можливостей, а також формування якісного порядку денного розвитку Закарпатської області.

До участі в заходах форуму запрошені автори Українського ПЕН: письменник, президент Українського ПЕН Андрій Курков, публіцист, почесний президент Українського ПЕН Микола Рябчук, письменник Тарас Прохасько, поет Петро Мідянка, письменник Андрій Любка, історикиня, членкиня Виконавчої Ради Українського ПЕН  Олена Стяжкіна, журналістка, віцепрезидентка Українського ПЕН Тетяна Терен.

Зокрема, члени Українського ПЕН візьмуть участь у низці панельних дискусій:

Панель “Закарпаття як західний фронтир України” (7 листопада, 11:00)

Спікери: Андрій Сухарина, Євген Глібовицький, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Вахтанг Кіпіані, Микола Рябчук, Дмитро Тужанський, Олександр Солонтай.

Панель “Культура і мультикультуралізм: як перетворити різноманітність зі слабкості на перевагу” (8 листопада, 12:00)

Спікери: Андрій Любка, Андрій Курков, Олеся Драшкаба, Вахтанг Кіпіані, Богдан Логвиненко, Петро Мідянка.

Панель “Що єднає Україну” (8 листопада, 17:20)

Спікери: Тетяна Терен, Тарас Прохасько, Андрій Курков, Андрій Любка, Микола Рябчук, Олена Стяжкіна.

Заходи відбуватимуться з дотриманням карантинних обмежень та вимог безпеки, а всі охочі зможуть дивитися форум наживо як у Facebook, так і на Youtube, а також ставити свої запитання, коментувати та писати відгуки.

Онлайн-трансляцію дискусій 8 листопада можна буде переглянути на Facebook-сторінці Українського ПЕН.

Проєкт “Re:Open Zakarpattia” реалізується ГО “Інститут Центральноєвропейської Стратегії” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).