25 березня Тарас Лютий презентує книжку “Двійник”

Опубліковано: 17.03.2021,  Переглядів: 24

У рамках проєкту “Книжкових вечорів із PEN Ukraine” (#PEN_book_evening) 25 березня о 18:00 відбудеться презентація нової книжки Тараса Лютого “Двійник. Про природу дублювання і множинності” (Віхола)

Модеруватиме зустріч філософ, письменник, перекладач Вахтанґ Кебуладзе. Під час презентації глядачі зможуть поставити запитання автору в коментарях до трансляції.

Книжка “Двійник” присвячена міркуванню про природу людської подвійності, дублювання й множинності. Тему двійників автор розглядає як проблему ідентичності. Ідеться про становлення людської особистості, яка не може обійтися без власної трансформації, досвіду Іншого і Чужого, роздвоєння й утримання єдності своєї самості та багато інших аспектів. Автор зацікавився цією темою понад двадцять років тому, а останнім часом нотував свої міркування в окремих есеях. Нарешті всі дослідження й розвідки з теми двійництва зібрані в одній книжці.

Тарас Лютий — філософ, письменник, колумніст, професор кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА і старший науковий співробітник відділу філософської антропології Інституту філософії імені Григорія Сковороди. Цікавиться питаннями філософської антропології, філософії культури, історії філософії. Куратор програми перекладів класики інтелектуальної думки «Філософія» (спільно з фондом «Міжвухами» та видавництвом «Темпора»). Розробник і викладач декількох філософських курсів у «Культурний Проект».

Долучитися до онлайн-презентації можна буде на Facebook-сторінці PEN Ukraine.