14 травня Олександр Ірванець презентує свою збірку п’єс “Три плюс два”

Опубліковано: 06.05.2021,  Переглядів: 67

У рамках проєкту “Книжкових вечорів із PEN Ukraine” (#PEN_book_evening) 14 травня о 18:00 відбудеться презентація книги Олександра Ірванця “Три плюс два” (Люта справа).

Модеруватиме зустріч письменник Сергій Жадан. Під час презентації глядачі зможуть поставити запитання автору в коментарях до трансляції.

“Три плюс два” — це збірка п’єс, що містить п’ять різних текстів. Три давні — коротші, два новіші — довші. Деякі з цих п’єс ставилися на сценах Німеччини, США, Польщі, Хорватії, виконувалися в Україні на професійному й аматорському рівнях. У фокусі цих п’єс — наш сучасник, прогресивний і свідомий відповідальності своєї суспільної місії, яку йому випало виконувати у нелегкий і суворий час. Книга призначена для читання насамперед режисерами, а також іншими аматорами красного письменства і мистецтва Мельпомени.

Олександр Ірванець — український письменник, поет, драматург, перекладач. Автор понад двох десятків книг та численних публікацій у часописах і альманахах Європи й Америки. З початку 2000-х років працює в драматургії та прозі. Його твори перекладалися англійською, німецькою, французькою, шведською, польською, чеською, білоруською, російською, італійською, хорватською мовами. 1985 року Ірванець разом з Юрієм Андруховичем та Віктором Небораком заснував літературне угрупування “Бу-Ба-Бу”, яке існує і досі.

Долучитися до онлайн-презентації можна буде на Facebook-сторінці PEN Ukraine.