100 порожніх стільців. У Києві відбулася акція на підтримку українських заручників Кремля (фото)

Опубліковано: 15.11.2018,  Переглядів: 162

15 листопада, у Міжнародний день ув’язненого письменника, у Києві відбулася акції “Порожні стільці” на підтримку українських політичних в’язнів у Росії й Криму, а також полонених у самопроголошених республіках на сході України. Організаторами акції стали Український ПЕН та Центр громадянських свобод. 

До акції долучилися перша заступниця голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар, перша заступниця Міністра інформаційної політики України Еміне Джеппар, представник Президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін, донька журналіста, політв’язня Романа Сущенка Юлія, акторки Ірма Вітовська, Римма Зюбіна, журналісти Андрій Куликов, Денис Казанський, письменник Олег Коцарев, філософ Вахтанґ Кебуладзе, художник Борис Єґіазарян та ін.

“Унікальність цієї події полягає в тому, що чи не вперше в ній беруть участь не лише культурні та громадські активісти, а й політики та дипломати, – зазначила під час акції виконавча директорка Українського ПЕН Тетяна Терен. – Тож ця акція є знаком солідарності, спільності зусиль усіх, хто підтримує і бореться за звільнення українських політв’язнів та полонених”. 

Відео з акції

Фото Oleksandr Khomenko