Український ПЕН візьме участь у Латвійській книжковій виставці

1 березня в Ризі розпочнеться Латвійська книжкова виставка. Вперше завдяки ініціативі й підтримці Посольства України в Латвії наша країна буде представлена на цій події окремим стендом Українська книга / Ukrainian Book.

Протягом усіх днів виставки, з 1-го до 4 березня, на українському стенді можна буде ознайомитися із виданнями, які увійшли до списку “Найкращі українські книжки 2019 року за версією ПЕН”, та отримати листівки з інформацією про українських заручників Кремля.

Також 1 березня о 17:30 у Посольстві України в Латвії відбудеться Зустріч з письменниками Андрієм Курковим та Юрієм Винничуком, під час якої мова йтиме про зусилля української та міжнародної спільнот у контексті 5-х роковин з початку російської агресії проти України та роль правозахисних організацій у звільненні українських заручників Кремля.

4 березня в EU House запланована Ukraine and Latvia PEN Public Discussion на тему “Роль письменників у боротьбі з пропагандою та у сприянні свободі слова в добу пост-правди”. Участь у дискусії візьмуть президент Українського ПЕН Андрій Курков, письменник, член Українського ПЕН Юрій Винничук, а також членкиня Сейму Латвії Марія Голубєва, державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко та президентка Латвійського ПЕН Інґа Ґайле.