24 травня – акція на підтримку Сенцова біля Посольства РФ

В четвер, 24 травня, о 13:00 біля Посольства Російської Федерації в Києві за адресою Повітрофлотський проспект, 27 відбудеться акція на підтримку Олега Сенцова.

Співініціаторка акції поетка Любов Якимчук на своїй сторінці у Фейсбуку написала:

“Це може справді допомогти Олегу Сенцову, і це просить робити його адвокат, тому ми прийдемо на цю акцію разом із сотнею українських митців. Сенцов через своє голодування вимагає звільнити всіх українських політв’язнів у Росії, і зовсім не говорить про себе. Тому ми вимагаємо звільнення Олега та інших політв’язнів. У статті «Радіо «Свобода»» ідеться про такі основні речі, які треба знати про голодування Сенцова:

Олег Сенцов має намір голодувати до фатального кінця.

До голодування він готувався 1,5 місяці. Це не спонтанна акція та його організм готовий до цього, наскільки можливо в цих умовах. Щойно він оголосив про голодування, за регламентом колонії його ізолювали.

Голодування Олега Сенцова відбувається на тлі захворювання серця і ревматизму нижніх кінцівок.

Для адміністрації колонії голодування Сенцова – це надзвичайна подія, якої вони побоюються.

У Якутії Олегу Сенцову було комфортніше через сухий клімат. До того ж він мав змогу займатися творчістю. Клімат у колонії в Лабитнангі Олегу Сенцову не підходить, бо він сирий.

За чотири роки українське консульство не отримало жодного дозволу на відвідування як Олега Сенцова, так і Олександра Кольченка.

Акції протесту необхідні, як і вимоги від суспільства, вважає його адвокат”.